Directions EMEA

Już niebawem konferencja Directions EMEA 2015

Już niedługo, Microsoft oficjalnie wprowadzi na światowy rynek najnowszą wersję systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV 2016. Premiera będzie miała miejsce podczas konferencji Directions EMEA 2015, która odbędzie się w październiku, w Mannheim (Niemcy).

W wydarzeniu Directions EMEA, które odbędzie się w dniach 5 – 7 października 2015 roku, weźmie udział około 1.300 partnerów Microsoft Dynamics NAV z 38 krajów. Spotkanie stanie się platformą do rozmów oraz miejscem, w którym każdy będzie mógł poznać najnowszą wersję oprogramowania.

Directions EMEA jest niezależną konferencją skierowaną do partnerów Dynamics NAV oraz przez nich organizowaną. Każdego roku biorą w niej udział konsultanci wdrożeniowi, programiści, eksperci techniczni i menedżerowie sprzedaży z całej Europy.

Microsoft wspiera konferencję jako platynowy sponsor. Dodatkowo prowadzi 50% sesji, by szkolić partnerów oraz by przekazać im nowości produktowe i funkcjonalne.

Directions EMEA to miejsce spotkań i dyskusji między partnerami Microsoft oraz przedstawicielami korporacji. Podczas licznych sesji każdy uczestnik ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu technologii, biznesu i marketingu. Wydarzenie ma na celu pokazać partnerom nowe możliwości wzrostu i rozwoju oraz zainspirować do działań. Dodatkowo to miejsce, w którym każdy może podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą zarówno podczas warsztatów, jak i podczas spotkań poza prelekcjami.

„Konferencja Directions EMEA jest niezbędna dla partnerów Dynamics NAV, gdyż pozwala zespołom technicznym oraz konsultantom zdobyć wiedzę na temat nowych funkcjonalności, możliwości oraz przedstawić światowe trendy.” Mówi Torben Kragelund, członek zarządu oraz sekretarz Directions EMEA. „Budowa więzi jest także kluczową wartością trzydniowego spotkania, podczas którego budowane są relacje między partnerami z różnych krajów.”

Zeszłoroczne wydarzenie Directions EMEA, które miało miejsce w Poznaniu, cieszyło się sporą popularnością oraz wywarło pozytywne wrażenie na uczestnikach. Wówczas firma IT.integro, jako główny partner Microsoft Dynamics NAV w Polsce znacząco zaangażowała się w organizację konferencji oraz była jednym z jego sponsorów. Podobnie w tym roku, IT.integro aktywnie wspiera organizację Directions EMEA, a przedstawiciele firmy będą brać udział w cyklicznym spotkaniu dla partnerów Microsoft. Relacja z wydarzenia już niebawem.