Dynamics Business Forum

Jak rozwój technologiczny zmienia biznes?

Funkcjonowanie wszystkich gałęzi gospodarki opiera się na technologii – pozwalającej na wielokrotne zwiększanie wydajności pracy czy produkcji, a która prowadzi do automatyzacji i redukcji kosztów. Daje nowe możliwości – dostrzeżone przez przedsiębiorców i dobrze wykorzystane prowadzą do gospodarczego sukcesu. Zapraszamy do rozmowy o trendach i innowacyjnych rozwiązaniach dla przedsiębiorstw podczas e-konferencji Dynamics Business Forum on-line. Wydarzenie jest organizowane przez ekspertów w branży IT, którzy w swojej karierze zawodowej od kilkudziesięciu lat wspierają przedsiębiorstwa z całego świata, dostarczając im nowoczesne rozwiązania, takie jak system ERP. Wybierz jeden z dostępnych terminów – 14.10.2020 lub 27.10.2020 i weź udział w konferencji, za darmo rejestrując się na stronie www.DynamicsBusinessForum.pl

Cyfrowa transformacja a stabilność gospodarcza

Kryzys na rynku globalnym związany z COVID-19 pokazał, jak szybko sytuacja może się zmienić, mimo braku takich prognoz czy znaków ostrzegawczych. Z dostosowaniem się do nowej sytuacji najlepiej poradziły sobie najbardziej innowacyjne technologicznie przedsiębiorstwa i branże. Dzięki cyfryzacji mogły łatwo przenalizować wewnętrzną sytuację, zmienić tryb pracy oraz dostosować swoją działalność do nowych zachowań klientów i sytuacji w swojej branży.

Nowoczesne rozwiązania nie są już dostępne tylko dla największych.. Między innymi to dzięki chmurze obliczeniowej mniejsze podmioty rynku mają znacznie większy dostęp do nowoczesnych rozwiązań do zarządzania, wspieranych przez innowacyjne technologie. Co więcej, mogą prowadzić działalność w oparciu o spójny ekosystem, którego podstawą jest system ERP.

Podczas Dynamics Business Forum on-line uczestnicy będą mieli okazję poznać kluczowe funkcjonalności systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central – który jest rozwijany od prawie 30 lat i wykorzystywany przez tysiące firm na całym świecie. Pozwala nie tylko realizować działalność w zakresie obszarów takich jak zarządzanie projektami, sprzedaż, zakupy, magazyn, księgowość, kadry i płace, produkcja, ale także analityka biznesowa. Jest otwarty na integracje z tysiącami dostępnych rozwiązań dla obsługi zaawansowanych procesów czy dedykowanych poszczególnym branżom.

Program Dynamics Business Forum on-line

  1. W jakim kierunku zmierza świat nowoczesnej technologii – analiza trendów

Transformacja cyfrowa to już nie tylko trend, a konieczny kierunek wprowadzania zmian w organizacji. Technologie, takie jak sztuczna inteligencja czy cloud computing – dają przedsiębiorstwom nowe nieograniczone możliwości, których nie warto ignorować.

  1. One Microsoft, czyli jak ścisła integracja rozwiązań zmienia biznes – wprowadzenie do możliwości systemu ERP

Zostanie Państwu przedstawiona idea stworzenia spójnego ekosystemu rozwiązań biznesowych. Dla wielu przedsiębiorstw wyzwaniem jest utrzymanie spójności danych, przepływu informacji, rozproszenie oprogramowania. Dzięki ścisłej integracji wielu systemów te bariery są redukowane, a decyzje biznesowe mogą być podejmowane szybciej i bardziej efektywnie.

  1. Księgowość w systemie ERP – czyli jak zapewnić swojej firmie lepszą widoczność finansową

Efektywność w realizacji procesów obszaru księgowego w firmie to podstawa działalności. Nowoczesne oprogramowanie dla firm zapewnia rozbudowane narzędzia analityczne, jak i spójność transakcji księgowych, sprzedażowych, magazynowych czy zakupowych. Umożliwia dostęp do danych w czasie rzeczywistym, a także ma wiele funkcjonalności pozwalających na automatyzację.

  1. Nowoczesny controlling w systemie ERP

Sprawowanie nadzoru nad finansami, przepływami pieniężnymi czy kluczowymi procesami w firmie jest niemożliwe bez narzędzi zbierających dane z najważniejszych obszarów firmy i dających dostęp do wskaźników oraz analiz.

  1. HR & Payroll Manager – nowości w obszarze zarządzania procesami kadrowo-płacowymi

Realizacja wymagań legislacyjnych – często się zmieniających – jest ogromnym wyzwaniem dla przedsiębiorstw, szczególnie zatrudniających dziesiątki czy nawet setki pracowników. Pokażemy Państwu, jak można łatwo zarządzać obszarem kadr i płac poprzez rozbudowane oprogramowanie – aktualizowane wraz z nowościami w przepisach prawa pracy lub ubezpieczeń.

  1. Zarządzanie projektami – jak realizować projekty na czas i w granicach budżetu

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób użytkownicy systemu ERP realizują zadania w ramach projektów – zarządzając zadaniami, harmonogramem, budżetem czy zużyciem materiałów.

  1. Nowy wymiar produkcji z systemem ERP

Potencjał przedsiębiorstwa produkcyjnego może być znacznie zwiększony dzięki integracji obszaru produkcji z innymi – m.in. magazynem czy sprzedażą. Podczas demo systemu ERP zostanie zaprezentowany przebieg procesu obejmujący różne, lecz zintegrowane obszary działalności.

  1. Narzędzia wykorzystywane w projektach grupowych

Przedsiębiorstwa rozproszone – wielooddziałowe czy międzynarodowe – zmagają się z wyzwaniami związanymi z brakiem integracji baz danych, trudnościami w przepływie dokumentów czy brakiem dostępu do informacji w ramach grupy organizacji. Podczas prezentacji przedstawione zostaną rozwiązania dedykowane takim przedsiębiorstwom.

  1. System ERP w chmurze jako naturalny trend rozwoju firm

Czy chmura obliczeniowa się opłaca? Czy przeniesienie systemu oraz wszystkich danych przedsiębiorstwa do chmury jest bezpieczne? Czy cloud computing niesie za sobą ryzyko dla mojego biznesu? Jaka jest różnica pomiędzy IaaS a SaaS? Specjaliści odpowiedzą na te i inne pytania podczas prelekcji oraz rozwieją wszelkie wątpliwości w temacie chmury obliczeniowej.

Po wystąpieniach uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusjach w tematycznych wirtualnych pokojach. Pełna agenda jest dostępna na stronie Dynamics Business Forum on-line.

Jak zarejestrować się na wydarzenie?

Już dziś wybierz jeden z dwóch terminów konferencji – 14.10.2020 lub 27.10.2020. Zarezerwuj bezpłatne miejsce dla przedstawicieli firm, wypełniając formularz na stronie wydarzenia DynamicsBusinessForum.pl

Wśród Patronów Medialnych Dynamics Business Forum znaleźli się: Wirtualna Polska, Money.pl, Portal Przemysłowy, Top Logistyk, Kaizen, Logistyczny.com, Wydawnictwo Medialog, Magazynowanie i Dystrybucja, ERP-view.pl, MagazynIT.pl, ERP24.pl, Ceo.com.pl, Logistyka.com.pl