LS Retail Diamond Partner

IT.integro z tytułem LS Retail Diamond Partner!

Miło nam kolejny rok z rzędu ogłosić, że firma IT.integro została wyróżniona tytułem LS Retail Diamond Partner! Miano Diamentowego Partnera to najwyższe wyróżnienie, jakie można otrzymać należąc do grona partnerów LS Retail. Tytuł trafia w ręce jedynie tych firm, które aktywnie działają w sferze promocji grupy rozwiązań dla handlu detalicznego, a także mogą pochwalić się wyjątkowymi sukcesami w zakresie ich sprzedaży.

 

IT.integro wśród 16 wyróżnionych firm

Tegoroczni zwycięzcy zostali ogłoszeni 18 maja w trakcie międzynarodowej uroczystości conneXion Iceland zorganizowanej przez LS Retail, na której miało okazję gościć ponad 540 osób z całego świata. Członkowie sieci partnerskiej (liczącej już 386 firm z 88 państw) otrzymali tytuły Złotego, Platynowego lub Diamentowego Partnera.

Nasza wieloletnia współpraca po raz kolejny zaowocowała najwyższym wyróżnieniem, które otrzymało jedynie 16 firm.

„Gratulujemy wszystkim wyróżnionym tego roku partnerom! Dzięki dostarczaniu naszych rozwiązań on-premise oraz rozwiązań chmurowych według najwyższej jakości standardów, nasza sieć partnerska jest dla nas podstawą sukcesu” – mówi Kristjan Johannsson, Chief Commercial Officer LS Retail. „Doceniamy ciężką pracę partnerów i ich wpływ na naszych klientów oraz budowanie globalnej społeczności. Służą oni detalistom na całym świecie swoim zaangażowaniem w dostarczanie rozwiązań LS Retail, pomocą i specjalistyczną wiedzą. Cieszymy się, że możemy uhonorować IT.integro tytułem Diamond Partner i nie możemy doczekać się dalszego rozwoju sieci partnerskiej w roku 2022 i kolejnych” – dodaje.

 

„Jako partner LS Retail od wielu lat mamy okazję skutecznie realizować strategie promocji oraz sprzedaży wdrażanych rozwiązań. To dla nas niezwykle cenne, że kolejny rok z rzędu otrzymujemy najwyższe wyróżnienie, bo to znak, że nasze działania i zaangażowanie niezmiennie przynoszą efekty” – mówi Piotr Śledź, Prezes Zarządu IT.integro, obecny na tegorocznym rozdaniu nagród w Reykjaviku.

 

Nowy wymiar produktów dla branży retail

Rozwiązania LS Retail używane są przez detalistów na całym świecie i dystrybuowane poprzez rozbudowaną sieć partnerską. Certyfikowani partnerzy, tacy jak właśnie IT.integro, to eksperci przeszkoleni z zakresu procesów znamiennych dla handlu detalicznego oraz dedykowanych im rozwiązań.

Produkty LS Retail pozwalają sklepom korzystać z najnowszych trendów technologicznych w zarządzaniu, podnosić jakość obsługi, konkurencyjność i wyniki sprzedaży. Po więcej informacji o wdrażanych przez nas rozwiązaniach dla handlu, zapraszamy na www.systemretail.pl!