Diamenty Forbesa 2018: IT.integro laureatem prestiżowego wyróżnienia
16187
post-template-default,single,single-post,postid-16187,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
Diamenty Forbesa

IT.integro w gronie laureatów Diamentów Forbesa 2018

Diamenty Forbesa

Spółka IT.integro znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2018. Została wyróżniona jako firma o najbardziej dynamicznym wzroście wartości.

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu Diamenty Forbesa 2018 zostały opracowane w redakcji Forbes na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2014-2016, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firmy z kręgu Diamentów Forbesa podzielono na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych. Spółka IT.integro znalazła się w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw z województwa wielkopolskiego.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystych regionalnych Gal Diamentów – spotkań redakcji z właścicielami i prezesami firm z czołówki zestawienia, które odbędą się  na początku 2018 roku.