IT.integro z Certyfikatem Elavon

Era płatności bezgotówkowych – IT.integro z Certyfikatem Elavon

Branża płatnicza pozostaje pod wpływem przeobrażeń technologicznych. Rzutują one na metody, z jakich korzystamy na co dzień, płacąc za produkty oraz usługi. Co czwarta osoba w Polsce zupełnie rezygnuje z trzymania przy sobie gotówki na rzecz kart płatniczych. W ramach wsparcia bezgotówkowych form płatności, IT.integro otrzymało certyfikat firmy Elavon – globalnego operatora płatności elektronicznych.

Poprawa procesu sprzedażowego

Branża sprzedaży detalicznej może czerpać z rozwiązań LS Retail opartych w pełni o oprogramowanie Microsoft Dynamics 365 Business Central. Otrzymany niedawno certyfikat pozwala na integrację systemu LS POS z terminalem kart płatniczych firmy Elavon. W jaki sposób integracja wpływa na obsługę sprzedażową? Po wybraniu przez użytkownika systemu POS płatności kartą, system komunikuje się z terminalem płatniczym, przesyłając informację o wysokości należnej kwoty. W przypadku powodzenia transakcji, terminal przekazuje taki komunikat bezpośrednio do systemu, który kończy proces sprzedaży. W przypadku niepowodzenia – niezależnie od przyczyny – informacja również trafia od razu do POS, zaś użytkownik decyduje o podjęciu nowej formy płatności.

O Elavon

Firma Elavon stanowi międzynarodowego dostawcę rozwiązań płatniczych – w tym tych dedykowanych sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw, które najczęściej borykają się z trudnościami w prawidłowym przebiegu płatności kartowych. Współpraca z firmą potwierdzona certyfikatem poświadcza zgodność transakcji bezgotówkowych ze standardem bezpieczeństwa PCI, dzięki którym dane płatnicze pozostają w pełni bezpieczne.

Skorzystaj z rozwiązań dla sprzedaży

Działając w branży handlu detalicznego czy gastronomii musisz stawiać na wydajne rozwiązania, które sprawdzą się w zarządzaniu nawet wieloma punktami obsługi i zapewnią podstawy do budowania satysfakcji klientów. System LS Retail dedykowany sklepom, sieciom detalicznym, hotelom czy restauracjom to kompletne rozwiązanie zintegrowane z systemem ERP Dynamics 365 Business Central, dzięki któremu zoptymalizujesz wszystkie procesy swojej organizacji – począwszy od procesu płatności, poprzez obsługę klienta, aż po dysponowanie zapasami sklepowymi i magazynowymi.