darmowe szkolenia

Darmowe szkolenia biznesowe dla firm

26 października br. rozpoczęła się rejestracja chętnych na cykl bezpłatnych szkoleń biznesowych pod nazwą Podnieś swoje kwalifikacje w 5 krokach. Poznaj proste tricki i metody jak poprawić swoją organizację pracy, usprawnić komunikację ze współpracownikami, planować owocne spotkania z klientami i skutecznie zarządzać czasem. Cykl 5 szkoleń tematycznych będzie realizowany online.

Darmowe szkolenia realizowane są przez Microsoft i extendo.pl. Ich celem jest przedstawienie pracownikom małych i średnich przedsiębiorstw możliwości oraz sposobów na podniesienie jakości swojej pracy. Organizatorzy szkoleń za główny cel stawiają sobie edukowanie rynku. Pokazanie im prostych sztuczek, które mogą przynieść wymierne rezultaty.

Darmowe szkolenia skierowane są do pracowników firm z działów sprzedaży, obsługi klienta, administracji, ale również do kadry zarządzającej. Są one całkowicie bezpłatne i dostępne dla wszystkich chętnych. Każde szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Pierwsze szkolenie będzie miało miejsce już 18 listopada 2015 roku.

Cykl składa się z pięciu bloków tematycznych:

  1. Jak organizować spotkania z klientami, by zapewnić sobie sukces (18 listopad 2015, godz. 10.00) Rejestracja
  2. Obieg informacji w firmie. Usprawnij komunikację między pracownikami (2 grudnia 2015, godz. 10.00) Rejestracja
  3. Jak poprawić organizację swojej pracy i działać efektywniej (16 grudnia 2015, godz. 10.00) Rejestracja
  4. Praca grupowa nad dokumentami w firmie (13 stycznie 2016, godz. 10.00) Rejestracja
  5. Sprawne i efektywne zarządzanie firmą (27 stycznia 2016, godz. 10.00) Rejestracja

 

Zapis na darmowe szkolenia możliwy jest pod adresem https://www.extendo.pl/darmowe-szkolenia-online-z-akademia-office-365/

Liczba miejsc jest nieograniczona.