Prezentacja firmowa

IT.integro

TEMATYKA

Wkraczamy w świat cyfrowej transformacji, która zmienia rynek, konsumentów, konkurencję. Wpływa także na zmianę strategii i modeli biznesowych współczesnych przedsiębiorstw. W zaskakującym tempie pojawiają się innowacyjne rozwiązania technologiczne. Widoczne są trendy, które nadają kierunek ewolucji. Ewolucji bazującej na mobilności, sztucznej inteligencji, chmurze obliczeniowej i analityce.

Microsoft Dynamics NAV 2018 to system ERP, który przeniesie Twoją firmę na wyższy poziom, nada jej nową wartość. Pozwoli wkroczyć na ścieżkę cyfrowej transformacji i rozwinąć możliwości organizacji oraz pracowników, opierając się na zintegrowanych, inteligentnych rozwiązaniach biznesowych. W zgodzie z nowym nurtem przekształci Twoją organizację w inteligentne przedsiębiorstwo cyfrowe.

 

Z prezentacji dowiesz się między innymi:

W jakim kierunku zmierza system Microsoft Dynamics NAV

Jakie nowe funkcjonalności pojawiły się w systemie ERP

INNI POBRALI TAKŻE

ERP dzisiaj nr 5

Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV

Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.

ERP Dzisiaj nr 5

Biuletyn informacyjny ERP dzisiaj to nowoczesny magazyn opisujący nowości z rynku zintegrowanych systemów zarządzania. Jest on skierowany do osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami IT i systemami ERP. Biuletyn podzielony jest na stałe sekcje, takie jak: Temat numeru, aktualności, nowości w ofercie, cykl funkcjonalności, serię artykułów, opisy wdrożeń Dynamics NAV oraz porady ekspertów.