BC Partners Day 2023 – innowacyjność i inspiracje dla partnerów IT.integro i Microsoft

W dniu 9 maja 2023 roku, w siedzibie Microsoftu w Warszawie, odbyła się konferencja BC Partners Day 2023, która skierowana była dla partnerów IT.integro i Microsoft. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyło ponad 50 partnerów, zjednoczonych w celu odkrycia najnowszych technologii i rozwiązań związanych z systemem Dynamics 365 Business Central.

Bogata agenda największego spotkania partnerów Business Central w Polsce

Konferencja rozpoczęła się powitaniem przez Piotra Śledzia, Prezesa Zarządu IT.integro oraz Marka Śledziewskiego z Microsoftu, którzy stworzyli doskonałe tło dla inspirujących prelekcji i paneli dyskusyjnych.

Jednym z pierwszych tematów poruszonych podczas spotkania był Power Automate jako wszechstronne narzędzie do integracji i automatyzacji procesów. Prezentacja Michała Wypycha z Microsoftu zaprezentowała praktyczne zastosowania Power Automate, które mogą znacząco usprawnić operacje biznesowe i zwiększyć efektywność pracy w systemie Business Central.

Kolejne wystąpienie, prowadzone przez Wojciecha Kwiczora z IT.integro, skupiło się na kwestiach lokalizacji systemu Business Central w Polsce. W ramach prezentacji omówiono unikalne wymagania raportowania, funkcjonalności oraz aspekty podatkowe związane z polskim rynkiem. Dodatkowo, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z zaawansowanymi narzędziami, takimi jak integracja z Krajowym Systemem e-Faktur oraz aplikacja Cash Desk Management, które wprowadzają innowacyjne rozwiązania do obsługi transakcji gotówkowych.

Konferencja BC Partners Day 2023 przyniosła również świetną prezentację Krzysztofa Sypniewskiego z IT.integro na temat Electronic Banking. Uczestnicy dowiedzieli się, jak nowoczesne rozwiązania w obszarze bankowości elektronicznej mogą skutecznie współpracować z systemem Business Central, minimalizując ryzyko błędów i przyspieszając procesy wymiany informacji.

Na BC Partners Day 2023 nie zabrakło także praktycznych prezentacji, takich jak demo aplikacji Bonuses & Accruals, które pokazało, jak skutecznie obsługiwać naliczanie rabatów retrospektywnych i inne formy premiowania w sprzedaży. Jakub Wołoszyn z IT.integro opowiadał jak aplikacja wzbogaca funkcjonalność systemu Business Central i dostarcza partnerom narzędzi do optymalizacji procesów handlowych i budowania więzi z klientami.

Dyskusja panelowa, moderowana przez Magdalenę Stypczyńską, pozwoliła partnerom na wymianę cennych spostrzeżeń i doświadczeń związanych z przyszłością systemu Business Central w Polsce. Panelowa rozmowa była okazją do zgłębienia aktualnej sytuacji na rynku oraz omówienia perspektyw rozwoju systemu ERP w Polsce.

Paweł Bartos z IT.integro w swojej prezentacji zaprezentował aplikację Advanced Product Configurator, która umożliwia optymalizację procesów produkcyjnych. Dzięki tej zaawansowanej aplikacji, tworzenie kartotek zapasów, generowanie BOM-ów produkcyjnych i zarządzanie atrybutami stają się prostsze i bardziej efektywne, przyspieszając produkcję i podnosząc jakość.

W trakcie konferencji nie mogło zabraknąć tematów związanych z przyszłością systemu Business Central. Michał Skowroński z Microsoftu w trakcie prezentacji przedstawił sztuczną inteligencję w służbie sprzedaży i obsługi klienta, koncentrując się na narzędziu Copilot w Dynamics 365 i Viva Sales. Ta innowacyjna technologia wprowadza nowe możliwości automatyzacji i usprawnienia procesów sprzedażowych, oferując partnerom i klientom rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji.

Podczas BC Partners Day 2023 Magdalena Stypczyńska przedstawiła również zasady zakupu aplikacji IT.integro w ramach promocji Bridge to the Cloud 2.

Wzbogacając wartość konferencji, uczestnicy mieli również okazję zapoznać się z Market Visibility Toolbox, zaprezentowany przez Darię Widerowską. Toolbox stanowi zestaw narzędzi i materiałów marketingowych dla partnerów. To zbiór innowacyjnych rozwiązań wspierających promocję i sprzedaż aplikacji IT.integro, dając partnerom możliwość zwiększenia widoczności i sukcesu na rynku.

Podsumowanie

BC Partners Day 2023 było wyjątkowym wydarzeniem, które połączyło partnerów IT.integro i Microsoft w fascynującej podróży po nowych rozwiązaniach, perspektywach rozwoju oraz innowacyjnych aplikacjach dla systemu Business Central. Spotkanie to dało impuls do dalszego wzrostu i współpracy, a kolejna edycja jest już gorąco oczekiwana przez wszystkich partnerów. BC Partners Day 2023 zapewniło nie tylko cenną wiedzę i inspirację, ale także stworzyło doskonałą platformę do nawiązywania wartościowych relacji biznesowych.