Office 365

2019 należał do Dynamics Business Forum on-tour. W 2020 roku nasze działania przenosimy on-line.

Rok 2019 był dla IT.integro intensywnym czasem spotkań z klientami i osobami zainteresowanymi produktami Dynamics 365. Obecny rok to dla biznesu wkroczenie w nową rzeczywistość, w której niezwykle pomocne są narzędzia pakietu Microsoft 365 (Office 365).

Rok 2019

Między marcem a czerwcem odbyliśmy 12 spotkań z klientami w 11 polskich miasta w ramach cyklu Dynamics Business Forum on-tour. Uczestniczyli w nim przedstawiciele lokalnych firm z różnych branż. Otrzymaliśmy wówczas ponad 550 rejestracji.

W trakcie spotkań, specjaliści od wdrożeń systemów ERP omawiali wpływ nowoczesnych technologii na przeobrażenia strategii firm i ewolucji modeli biznesowych. Przedstawiali także nowe kierunki rozwoju rynków, które są konsekwencją cyfrowej transformacji.

W październiku, w ramach cyklu konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0, IT.integro ponownie wyruszyło w trasę odwiedzając tym razem 5 polskich miast: Wrocław, Katowice, Gdańsk, Warszawę, a także Poznań. Tym razem na spotkania zarejestrowało się blisko 200 przedstawicieli firm produkcyjnych.

Podczas spotkań eksperci mówili o trendach, które determinowane są przez Przemysł 4.0, a także o wpływie czwartej rewolucji przemysłowej na szanse rozwoju producentów. Specjaliści zaprezentowali działanie Dynamics 365 Business Central w obszarze Produkcji i nie tylko, przeprowadzając kluczowe procesy w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Omówione zostały również rozwiązania biznesowe dla poszczególnych sektorów.

2020 – wkraczamy w rzeczywistość cyfrowej transformacji

Od niedawna wkroczyliśmy w zupełnie nową rzeczywistość. Światowa pandemia wirusa COVID-19 diametralnie zmienia oblicza biznesu. Zmuszeni jesteśmy odejść od konferencji i spotkań z klientami. Jedyną szansą na podtrzymanie relacji, a także realizacji codziennych zawodowych obowiązków jest przestawienie siebie, a także sposobu myślenia na działania zdalne.

My, jako IT.integro, od lat pracujemy na narzędziach do pracy zdalnej Office 365 / Microsoft 365. Na co dzień wykorzystujemy w swojej pracy Office dla firm, który jest usługą hostowaną przez Microsoft, dostępną w chmurze obliczeniowej. Łączy ona powszechnie znane aplikacje Office z profesjonalną pocztą e-mail oraz takimi rozwiązaniami jak: wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje w jakości HD, współdzielone kalendarze, czy udostępniane dokumenty.

Zdaniem ekspertów,  wprowadzane zmiany w modelu pracy staną się naturalną i trwałą konsekwencją światowego kryzysu. Potrzeby zagwarantowania płynności pracy, wydajności, a także nieprzerwanego kontaktu z pracownikami, kontrahentami i klientami wymuszają znalezienia stabilnego pakietu narzędzi, które pozwolą stworzyć wirtualne centrum pracy zespołowej.

Wdrażając pakiet Office 365 do organizacji, zapewniasz swoim pracownikom wspólny i jednolity ekosystem pracy, który pozwoli im na wykonywanie obowiązków w nowych warunkach pracy zdalnej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.myWORKPLACE.pl.