Wdrożenia międzynarodowe

Jesteśmy liderem wdrożeń międzynarodowych ERP typu roll-out

Doświadczenie międzynarodowe

IT.integro od wielu lat, z sukcesem realizuje globalne, wielojęzyczne i wielowalutowe projekty wdrożeniowe w krajach na całym świecie. Zrealizowaliśmy już ponad 80 zagranicznych projektów międzynarodowych, w 51 krajach! W codziennej pracy wspieramy pracę ponad kilka tysięcy obcojęzycznych użytkowników systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV)!

roll-out

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Wybierz globalne podejście do biznesu

Wdrożenia międzynarodowe

Posiadamy silny zespół specjalistów Dynamics 365 Business Central / NAV, wyróżniający się szeroką wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Z sukcesem realizują projekty międzynarodowe z zakresu:

Roll-out

Wdrażamy zintegrowane systemy wielojęzyczne i projekty typu roll-out. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem zarówno na rynku lokalnym, jak i na światowym, dzięki czemu spełniamy wymagania dużych, wielooddziałowych firm. Wdrożenia typu roll-out polegają na przeniesieniu rozwiązania wzorcowego (template), wdrożonego do jednej ze spółek grupy kapitałowej, na pozostałe spółki w ramach danej grupy. Kluczową rolę w tego typu projektach (roll-out) spełnia wiedza i doświadczenie, których nam nie brakuje. Koordynowaliśmy wdrożenia dla projektów realizowanych w 44 krajach!

Add-ony

Wdrażamy specjalistyczne, autorskie rozwiązania i przekazujemy projektowe know-how. Doświadczenie zdobyte na międzynarodowym rynku pozwoliło nam stworzyć m.in. Master Data Management System (MDMS), czyli dodatek rozszerzający możliwości Microsoft Dynamics 365 Business Central, certyfikowany przez Microsoft.

Lokalizacja oprogramowania

Zarówno dostawcy oprogramowania biznesowego, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa wdrażające aplikacje ERP w polskich oddziałach, stają przed wyzwaniem lokalizacji produktów. Nasza oferta lokalizacji oprogramowania obejmuje tłumaczenia interfejsów użytkownika, tłumaczenie i kompilacje plików pomocy, tłumaczenia dokumentacji i weryfikacja zgodności z oprogramowaniem, zarządzanie bazami terminologicznymi i tekstowymi, opracowanie oraz tłumaczenia materiałów marketingowych  w zakresie lokalizowanych produktów

Korzyści

Raportowanie grupowe

uproszenie procedur; automatyzacja procesu gromadzenia danych; głęboki wgląd w czasie rzeczywistym w dane finansowe oddziałów (data mining); uproszenie raportowania przez wprowadzenie jednakowego Profit & Loss we wszystkich oddziałach

Sprawniejsze zarządzanie

obniżenie stanów magazynowych w grupie; korzyści skali; obniżenie kosztów wdrożenia Microsoft Dynamics 365 Business Central, wsparcia i późniejszego upgrade’u rozwiązania

Szybszy przepływ informacji

jeden format wymiany informacji pomiędzy oddziałami, niezależny od różnic językowych, walutowych, itd.

Podwyższenie rentowności

obniżenie stanów magazynowych w grupie; korzyści skali; obniżenie kosztów wdrożenia Microsoft Dynamics 365 Business Central, wsparcia i późniejszego upgrade’u rozwiązania

Prostota

harmonizacja procesów, danych i funkcjonalności; uproszczenie procedur księgowych

Efekt synergii

zharmonizowane systemy pozwalają na więcej

Liczy się doświadczenie

Zrealizowaliśmy 50 wdrożeń zagranicznych w 44 krajach!

Wdrożenia międzynarodowe i projekty typu roll-out

Podobnie, jak w przypadku wdrożeń Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) w Polsce, projekty opieramy na podejściu metodycznym. Wdrożenia międzynarodowe systemu ERP stanowią grupę szczególną. Ponieważ realizowane są w wielu różnych lokalizacjach, różniących się nie tylko językiem, ale także sposobem działania organizacji i realizacji wewnętrznych procesów, to wymagają wiedzy i umiejętności innych, niż w przypadku standardowego wdrożenia.

 

Znając doskonale specyfikę wdrożeń międzynarodowych opracowaliśmy autorską metodykę o nazwie NAV Global Standarization and Roll-out Methodology (w skrócie NGSRM). Celem projektu wykorzystującego NGSRM jest konsolidacja finansowa. Drogą do jej osiągnięcia jest harmonizacja procesów i danych w organizacji.

Zaufali nam

referencja z wdrożenia międzynarodowego w AVK