Konferencja Pozitive Technologies

„Nie potrzebujemy DevOps…?” – na to pytanie odpowiemy podczas poznańskiej konferencji Pozitive Technologies 2021!

Już 18 listopada odbędzie się trzecia edycja konferencji dla specjalistów branży IT Pozitive Technologies. Nasi eksperci wystąpią na jej wirtualnej scenie po raz pierwszy i podzielą się swoją wiedzą na temat DevOps oraz doświadczeniem z pracy w branży systemów ERP. Jeśli chcesz zobaczyć naszą prezentację o praktycznym wykorzystaniu DevOps lub chcesz poszerzyć wiedzę o IT z zakresu mobile, cybersecurity, data&analytics, fullstack czy właśnie DevOps, możesz bezpłatnie zarejestrować się na stronie wydarzenia www.pozitive.tech

O Pozitive Technologies

Konferencja Pozitive Technologies jest efektem współpracy Miasta Poznań z firmami, które rozwijają swoją działalność w Poznaniu, a ich marki są znane w całej Polsce. Elementem strategii rozwoju miasta jest wsparcie sektora IT, R&D, sektora usług nowoczesnych i sektora produkcji zaawansowanej technologicznie. Jako firma zaczynająca swoją działalność w Poznaniu aż 30 lat temu, chcemy się włączyć w inicjatywę edukacji i wymiany wiedzy, dzieląc się swoim doświadczeniem i zostając srebrnym partnerem wydarzenia.

„Nie potrzebujemy DevOps…?” – o czym będziemy dyskutować podczas konferencji?

Podstawowym zadaniem zespołów projektowych IT.integro jest dostarczanie firmom systemu ERP. Jego pierwsza wersja powstała 30 lat temu – od tego czasu wielokrotnie zmienił się nie tylko zakres funkcjonalny narzędzia, ale także technologia. System Microsoft Dynamics 365 Business Central (wcześniej Dynamics NAV) posiada własne środowisko rozwoju, dzięki czemu nie było konieczne wykorzystywanie dodatkowych narzędzi do zarządzania kodem czy procesem budowy i aktualizacji. Był on projektowany i produkowany w taki sposób, aby zawrzeć w procesie zmiany funkcjonalne oraz technologiczne.

Przedstawimy uczestnikom konferencji, dlaczego wydawało nam się, że nie wykorzystujemy DevOps, pracując w środowisku rozwoju systemu Dynamics NAV. Przeprowadzimy Państwa równie przez zmiany rozwoju systemu, środowiska i nowych narzędzi, które pozwoliły nam na wprowadzenie metodyki DevOps. Poza tym, pokażemy budowę przykładowej aplikacji w środowisku C/SIDE oraz w środowisku opartym na Visual Studio Code + Docker, a także w jakim celu i w jaki sposób korzystamy z usługi Azure DevOps.

Nasi eksperci od DevOps

Prelekcję poprowadzi Witold Szal, Wiceprezes Zarządu IT.integro. Sam z firmą oraz systemem ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (wcześniej Navision) jest związany od ponad dwudziestu lat. Swoją karierę zaczynał jako konsultant, później kierownik zespołu, realizując kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych. Aktualnie jest odpowiedzialny za projektowanie i implementowanie procesów DevOps w IT.integro. Razem z Witoldem Szalem na wirtualnej scenie konferencji wystąpi Krzysztof Charlikowski, Stażysta w IT.integro. Swoją ścieżkę zawodową związał z branżą systemów ERP jeszcze podczas studiów inżynierskich. Obecnie realizuje zadania dla dwóch zespołów. W jednym z nich realizuje projekt związany z DevOps, mając na celu wprowadzanie automatyzacji i nowoczesnych rozwiązań do organizacji. Poza tym wykonuje usługi dla klientów – firm korzystających z systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, m.in. przygotowuje modyfikacje pod indywidualne procesy w firmach.

Dołącz do wydarzenia!

Możesz wziąć udział w wydarzeniu całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie www.pozitive.tech.pl

W wydarzeniu warto wziąć udział przede wszystkim ze względu na jego wartość merytoryczną, którą dostarczą specjaliści pracujący w firmach, takich jak Microsoft, Żabka, Allegro, Google Cloud, Amazon Web Services, Fandom, GFT Poland, Santander, Sonalake, Inflectra Corporation, Capgemini Software Solution Canter, SoftServe, SecuRing, SpeedUp Group, Warmie, Snowflake, WCWI, Teradata, Curiosum, OneWeb, Wunderman Thompson Technology, In-Post, GSK, Summ-it, Egnyte, Merix Studio, Sollers czy IT.integro.

Do usłyszenia 18 listopada!