Cyfrowa Transformacja w małych i średnich przedsiębiorstwach

Cyfrowa Transformacja w małych i średnich przedsiębiorstwach

Już 23 stycznia, w warszawskim biurze Microsoft, odbędzie się spotkanie dla Liderów małych i średnich przedsiębiorstw, podczas którego wspólnie z niezależnymi ekspertami oraz specjalistami z Microsoft, oraz IT.integro opowiemy o trendach i najnowszych rozwiązaniach usprawniających współpracę, procesy oraz obsługę Klientów.

Polskie firmy w czasach cyfryzacji

Cyfryzacja przedsiębiorstwa nie składa się na pojedynczą aktywność, ale jest trwałym i ciągłym procesem. Zmiany w biznesie postępują nieustannie, dlatego rozwiązania technologiczne, które wspierają przedsiębiorstwa, również wymagają ciągłej rewizji.

Obecnie firmy mogą sięgać po narzędzia sprzyjające łatwej współpracy, doskonałej obsłudze Klienta oraz systematyzujące procesy. Nowoczesne aplikacje są kluczowe w realizacji projektów oraz pozwalają na bycie konkurencyjnym na rynku.

Spotkanie z przedstawicielami sektora MŚP

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie Biznes w chmurze – Cyfrowa Transformacja w małych i średnich przedsiębiorstwach, podczas którego w prosty sposób opowiemy o:

  • Prognozach i trendach cyfryzacji małych i średnich przedsiębiorstw.
  • Aplikacjach budujących nowoczesne środowisko pracy.
  • Sztucznej inteligencji usprawniającej procesy i obsługę Klienta.

Spotkanie organizowane jest przez Microsoft we współpracy z firmą IT.integro. Wśród gości specjalnych znajduje się Karol Sadaj, Country Manager w Revolut Poland, który odpowie na pytanie, jak technologia zmienia realia funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw.

Rejestracja

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy na stronę rejestracyjną.

Miejsce i data spotkania:

23 stycznia 2020 roku, 9.00 – 14.00

Biuro Microsoft
al. Jerozolimskie 195A
Warsaw