Office 365 / Microsoft 365


Elastyczne i mobile narzędzie biznesowe stworzone z myślą o Twojej organizacji

Funkcjonalne narzędzie biznesowe

Microsoft 365 to najnowsza wersja znanego i cenionego pakietu Office 365.
Rozwiązanie oprócz standardowego pakietu daje wiele możliwości, jak dostęp do nowoczesnych aplikacji biznesowych, które usprawnią procesy współpracy i zarządzania w Twojej firmie.

 

Microsoft 365 (Office 365) jest to hostowana przez Microsoft usługa, która jest udostępniona w chmurze, dzięki czemu łączy popularne aplikacje pakietu Microsoft 365 oraz profesjonalną pocztę e-mail, wiadomości błyskawiczne (czat), współdzielone kalendarze, wideokonferencje i udostępnianie plików. Usługa Microsoft 365 dla firm zapewni Twojej organizacji bezpieczne narzędzia, które do tej pory wykorzystywane były w dużych przedsiębiorstwach. Teraz dostępne są także dla Twojej firmy. Możesz cieszyć się wieloma dodatkowymi możliwościami, jakie niesie ze sobą Microsoft 365 (Office 365), bez konieczności wcześniejszych inwestycji w infrastrukturę IT.
Pracuj efektywnie i mobilnie! Z dowolnego urządzenia, w dowolnym czasie!

Office 365

Office 365 / Microsoft 365. Pakiet pełen możliwości:

Office 365

Pakiet Microsoft 365 (Office 365) obejmuje znane Ci aplikacje:

 • Outlook
  Zarządzaj swoją pocztą email, spotkaniami, kontaktami i zadaniami do wykonania. Outlook jest głównym narzędziem do Twojej komunikacji z klientami, czy współpracownikami.
  Word  Twórz stylowe dokumenty i korzystaj z nowych możliwości edycji na urządzeniach dotykowych.
 • PowerPoint
  Twórz piękne prezentacje, współpracując przy tym z innymi osobami. Narzędzia prezentacyjne pomogą Ci przekazać Twoje idee i zaimponować widowni.
 • OneNote
  Wszystkie Twoje notatki w jednym miejscu, zawsze z Tobą. OneNote to Twój cyfrowy notatnik do zapisywania zadań do wykonania, notatek ze spotkań   i wszystkiego innego, co chcesz zapamiętać.
 • Excel
  Excel oferuje Ci intuicyjne scenariusze analizy danych. Szybko poznasz nowe sposoby wizualizacji danych i zobaczysz swoje informacje w nowym świetle.
 • Publisher
  Użyj przyjaznego, prostego narzędzia do tworzenia i udostępniania profesjonalnych, spersonalizowanych publikacji, które przyciągają uwagę i odnoszą skutek.

… połączone z nieograniczonymi funkcjonalnościami chmury Microsoft, dzięki którym możesz:

 • Korzystać z pakietu Microsoft 365 / Office 365 nawet na 5 PC’tach i Mac’ach. Teraz każdy użytkownik może używać aplikacji desktopowych Microsoft 365 na 5 komputerach PC lub Macintosh w dowolnym miejscu
 • Cieszyć się zawsze aktualnym i legalnym oprogramowaniem Microsoft 365 / Office 365 połączonym z chmurą obliczeniową, która zapewnia Ci aktualne wersje aplikacji desktopowych z update’ami
 • Używać Microsoft 365 / Office 365 na smartfonie i tablecie  Pobieraj i edytuj dokumenty firmowe będąc w podróży dzięki aplikacjom Microsoft 365 na iPada, iPhone’a i telefony z systemem Android.
 • Korzystać ze swoich dokumentów z każdego miejsca Microsoft 365 / Office 365 zapisuje dokumenty na wirtualnym dysku, dając Ci automatyczny backup i dostęp do plików gdziekolwiek aktualnie jesteś
 • Cieszyć się nieograniczona pojemnością chmury obliczeniowej. Usługa OneDrive dla firm zapewnia użytkownikowi aż 1 TB magazynu w chmurze, który jest synchronizowany z Twoimi urządzeniami. Dzięki usłudze możesz łatwo udostępniać dokumenty firmowe, określając kto może je edytować, a kto jedynie wyświetlić
 • Pracować za pośrednictwem przeglądarki internetowej Usługa jest w szczególności przydatna, kiedy nie masz w zasięgu ręki swojego urządzenia. Logując się przez przeglądarkę zyskujesz dostęp do swoich dokumentów oraz ustawień
Office 365

Microsoft 365 – Office 365, który znasz

Możliwości, których potrzebujesz

Testuj Microsoft 365 / Office 365 dla firm. Upewnij się, że to rozwiązanie jest idealne dla Twojej organizacji.

Office 365

Wdrożenie Microsoft 365 / Office 365 w Twojej firmie

Microsoft 365 / Office 365 jest profesjonalnym oraz zaawansowanym narzędziem, które usprawnia pracę w organizacji. Jest ono także bogate w liczne rozwiązania, które należy odpowiednio skonfigurować, tak aby każdy użytkownik mógł w pełni świadomie korzystać z funkcjonalności, jakie daje Microsoft 365 / Office 365.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wdrożeniowych, które przyczynią się do efektywnej pracy Twoich pracowników oraz firmy.

 

Chcesz poznać zakres i cennik naszych usług?

tel.: +48 61 834 36 35 email: office [at] extendo.pl


FILM: POZNAJ BLIŻEJ OFFICE 365