Office 365


Elastyczne i mobile narzędzie biznesowe stworzone z myślą o Twojej organizacji

Funkcjonalne narzędzie biznesowe

Office 365 to nie tylko najnowsza wersja znanego i cenionego pakietu Office.
To znacznie więcej!
Rozwiązanie oprócz standardowego pakietu daje wiele możliwości, jak dostęp do nowoczesnych aplikacji biznesowych, które usprawnią procesy współpracy i zarządzania w Twojej firmie.

 

Office 365 jest to hostowana przez Microsoft usługa, która jest udostępniona w chmurze, dzięki czemu łączy popularne aplikacje pakietu Office oraz profesjonalną pocztę e-mail, wiadomości błyskawiczne (czat), współdzielone kalendarze, wideokonferencje i udostępnianie plików. Usługa Office 365 dla firm zapewni Twojej organizacji bezpieczne narzędzia, które do tej pory wykorzystywane były w dużych przedsiębiorstwach. Teraz dostępne są także dla Twojej firmy. Możesz cieszyć się wieloma dodatkowymi możliwościami, jakie niesie ze sobą Office 365, bez konieczności wcześniejszych inwestycji w infrastrukturę IT.
Pracuj efektywnie i mobilnie! Z dowolnego urządzenia, w dowolnym czasie!

Office 365

Office 365. Pakiet pełen możliwości:

Office 365

Pakiet Office obejmuje znane Ci aplikacje:

 • Outlook
  Zarządzaj swoją pocztą email, spotkaniami, kontaktami i zadaniami do wykonania. Outlook jest głównym narzędziem do Twojej komunikacji z klientami, czy współpracownikami.
  Word  Twórz stylowe dokumenty i korzystaj z nowych możliwości edycji na urządzeniach dotykowych.
 • PowerPoint
  Twórz piękne prezentacje, współpracując przy tym z innymi osobami. Narzędzia prezentacyjne pomogą Ci przekazać Twoje idee i zaimponować widowni.
 • OneNote
  Wszystkie Twoje notatki w jednym miejscu, zawsze z Tobą. OneNote to Twój cyfrowy notatnik do zapisywania zadań do wykonania, notatek ze spotkań   i wszystkiego innego, co chcesz zapamiętać.
 • Excel
  Excel oferuje Ci intuicyjne scenariusze analizy danych. Szybko poznasz nowe sposoby wizualizacji danych i zobaczysz swoje informacje w nowym świetle.
 • Publisher
  Użyj przyjaznego, prostego narzędzia do tworzenia i udostępniania profesjonalnych, spersonalizowanych publikacji, które przyciągają uwagę i odnoszą skutek.

… połączone z nieograniczonymi funkcjonalnościami chmury Microsoft, dzięki którym możesz:

 • Korzystać z pakietu Office nawet  na 5 PC’tach i Mac’ach. Teraz każdy użytkownik może używać aplikacji desktopowych Office na 5 komputerach PC lub Macintosh w dowolnym miejscu
 • Cieszyć się zawsze aktualnym i legalnym Office połączonym z chmurą obliczeniową, która zapewnia Ci aktualne wersje aplikacji desktopowych z update’ami
 • Używać Office na smartfonie i tablecie  Pobieraj i edytuj dokumenty firmowe będąc w podróży dzięki aplikacjom Office na iPada, Windows Phone’a, iPhone’a i telefony z systemem Android.
 • Korzystać ze swoich dokumentów z każdego miejsca Office zapisuje dokumenty na wirtualnym dysku, dając Ci automatyczny backup i dostęp do plików gdziekolwiek aktualnie jesteś
 • Cieszyć się nieograniczona pojemnością chmury obliczeniowej Usługa OneDrive dla firm zapewnia użytkownikowi aż 1 TB magazynu w chmurze, który jest synchronizowany z Twoimi urządzeniami. Dzięki usłudze możesz łatwo udostępniać dokumenty firmowe, określając kto może je edytować, a kto jedynie wyświetlić
 • Pracować za pośrednictwem przeglądarki internetowej Usługa jest w szczególności przydatna, kiedy nie masz w zasięgu ręki swojego urządzenia. Logując się przez przeglądarkę zyskujesz dostęp do swoich dokumentów oraz ustawień
Office 365

Office, który znasz

Możliwości, których potrzebujesz

Testuj za darmo przez 30 dni Office 365 dla firm. Upewnij się, że to rozwiązanie jest idealne dla Twojej organizacji.

Office 365

Wdrożenie Office 365 w Twojej firmie

Office 365 jest profesjonalnym oraz zaawansowanym narzędziem, które usprawnia pracę w organizacji. Jest ono także bogate w liczne rozwiązania, które należy odpowiednio skonfigurować, tak aby każdy użytkownik mógł w pełni świadomie korzystać z funkcjonalności, jakie daje Office 365.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wdrożeniowych, które przyczynią się do efektywnej pracy Twoich pracowników oraz firmy.

 

Chcesz poznać zakres i cennik naszych usług?

tel.: +48 61 834 36 35 email: office [at] extendo.pl


chmura obliczeniowa

Dlaczego extendo.pl?

Firma extendo.pl należy do grupy IT.integro – głównego Partnera Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) w Polsce. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej w trakcie licznych projektów wdrożeniowych, mamy możliwość zagwarantowania najwyższego poziomu usług oraz pełną satysfakcje klienta. My nie tylko wdrażamy, ale również szkolimy przyszłych użytkowników Office 365, gdyż jesteśmy zdania, że jedynie kompletne szkolenie pozwoli użytkownikom na pełne wykorzystanie możliwości Office 365.

FILM: POZNAJ BLIŻEJ OFFICE 365