Microsoft Dynamics NAV

Przewodnik po systemie ERP

Przewodnik po NAV

TEMATYKA

Przewodnik po systemie ERP jest lekturą obowiązkową dla każdej osoby poszukującej systemu ERP lub chcącej poszerzyć swoją wiedzę na temat funkcjonalności oprogramowania Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik jest kompletną bazą wiedzy na temat systemu ERP. Zawiera szczegółowy opis jego możliwości z podziałem na poszczególne moduły. Przewodnik posiada szczegółowy opis funkcjonalności, wchodzących w skład pakietu startowego, rozszerzonego oraz rozwiązań dodatkowych. We folderze znajdą Państwo między innymi:

Jak można kupić system Microsoft Dynamics NAV?

Dystrybucją Microsoft Dynamics NAV zajmują się wyłącznie certyfikowani, wyspecjalizowani partnerzy. Oprócz oprogramowania, dostarczają klientom wartości dodane, w ramach usług obejmujących planowanie projektów, wdrożenie i dostosowanie oprogramowania.

Licencja czy opłata abonamentowa?

Licencja wieczysta na system Microsoft Dynamics NAV wiąże się z jednorazową opłatą. Zapewnia ona użytkownikom możliwość klasycznego lub szybkiego wdrożenia funkcjonalności ERP, przy pomocy narzędzi NAV.express. Ten model licencjonowania gwarantuje dostęp do systemu użytkownikom jednoczesnym. Licencja dla użytkownika z pełnym dostępem pozwala na pełną edycję systemu ERP.

Funkcjonalności systemu Dynamics NAV

Zapoznaj się z pełnym opisem funkcjonalności oprogramowania ERP, z zakresu Finansów i księgowości, Produkcji, Środków trwałych, Sprzedaży i zakupów, Marketingu, Magazynu, Zarządzania projektami, Analityki, etc.

Korzyści

Poznaj korzyści dla przedsiębiorcy, wynikające z wykorzystywania w codziennej pracy systemu Microsoft Dynamics NAV.

INNI POBRALI TAKŻE

Nowości w systemie Microsoft Dynamics NAV 2017

Najnowsza wersja systemu ERP jest kolejnym krokiem w kierunku integracji rozwiązań Microsoft oraz rozbudowy posiadanych funkcjonalności. To dzięki zaawansowanej współpracy, użytkownicy otrzymali efektywne narzędzie biznesowe, które przenika wszystkie sfery organizacji.

Microsoft Dynamics 365 Business Central dla produkcji

W folderze znajdziesz informacje na temat możliwości wykorzystania Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Funkcjonalność systemu ERP może być rozwijana poprzez integrację z rozwiązaniami branżowymi.

Microsoft Dynamics NAV

Nowości Microsoft Dynamics NAV 2017 bazują na jeszcze większej integracji rozwiązań biznesowych. Microsoft zadbał o to, by system ERP współgrał z Office 365, Outlookiem, Power BI, CRM, Cortana Intelligence, Power Apps, Microsoft Flow i wieloma innymi aplikacjami, które zapewnią Twojej organizacji elastyczność, wygodę i bieżący dostęp do aktualnych informacji.

Microsoft Dynamics NAV 2017

Partnerzy wydania

Partnerzy-2