Usługi profesjonalne

Kompleksowe wsparcie Twojego biznesu

Szeroka oferta usług dodatkowych

IT.integro oferuje szereg profesjonalnych usług dodatkowych (w tym usługi informatyczne, wdrożeniowe, doradcze), które związane są z wdrożeniem systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV). Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy prócz samego wdrożenia oczekują wsparcia dotyczącego nie tylko samego produktu, ale także z zakresu efektywnego zarządzania procesami biznesowymi.

usługi informatyczne

Zabezpiecz swoje interesy

Zagwarantuj sobie spokój i swobodę działań

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

usługi informatyczne

Proces wdrożenia oraz upgrade są niezwykle wymagające i czasochłonne. Aby przebiegły pomyślnie muszą być poprzedzone gruntownym audytem procesów, jakie zachodzą w firmie klienta. Dodatkowo ważnym elementem jest dobór optymalnego zakresu funkcjonalności oraz sprzętu informatycznego, który pozwoli na swobodny i elastyczny rozwój organizacji. Oferta IT.integro obejmuje kompletny audyt oraz doradztwo z zakresu rozwiązania ERP, które obejmuje:

 • Szczegółową analizę przedwdrożeniową
 • Pomoc w wyborze funkcjonalności i dodatkowych rozwiązań
 • Analizę oraz dobór platformy informatycznej
 • Pomoc w doborze serwerów,
 • Doradztwo w zakresie wyboru modelu licencjonowania
 • Optymalizację i audyt powdrożeniowy systemu ERP
 • Identyfikację (mapowanie) zachodzących procesów biznesowych
usługi informatyczne

Współpraca B2B, systemy ERP, wdrożenia innowacyjnych rozwiązań IT – te hasła przez ostatnie kilka lat były powszechnie używane do opisu wdrożeń finansowanych przez fundusze unijne. My także je stosowaliśmy aktywnie wspierając naszych klientów w pozyskiwaniu dotacji na wdrożenia systemów Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Doradzaliśmy nie tylko na etapie tworzenia i składania wniosków o granty unijne, ale także pomagaliśmy w rozliczaniu wydatków na te projekty.

 

Dzięki współpracy z IT.integro w perspektywie 2007 – 2013 przedsiębiorstwa z całej Polski pozyskały kilka milionów dotacji na wdrożenia systemów B2B. Większość tych projektów już z sukcesem zakończyliśmy – systemy funkcjonują, a dotacje zostały rozliczone.

Dotacje unijne na lata 2014-2020 także przyniosą szereg możliwości wsparcia inwestycji informatycznych funduszami unijnymi. Największe możliwości czekają w programach regionalnych – indywidualnie opracowanych konkursach dla każdego z województw. W ich ramach do rozdysponowania będzie ok 3,5 mld EUR na dotacje do wdrożeń technologii informatyczno-komunikacyjnych. Przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich przedsiębiorstw mogą liczyć na finansowanie do 55% wartości projektów. W pozyskiwaniu tych dotacji UE także będziemy Państwa aktywnie wspierać – pomagając dobrać odpowiedni program unijny jak i przygotować całą dokumentację aplikacyjną. Takie partnerstwo przynosi wymierne efekty – mamy w tym doświadczenie.

usługi informatyczne

Posiadamy najlepszy Dział Techniczny Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), oferujący kompleksowe wsparcie oraz doradztwo. Pomoc wykwalifikowanej kadry jest gwarancją sukcesu wdrożenia oraz optymalizacji kosztów ponoszonych przez klienta.

 • Analizujemy i doradzamy w zakresie doboru platform informatycznych pod kątem wdrożeń systemu Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) oraz produktów z nim współpracujących
 • Pomagamy w doborze właściwego modelu licencjonowania produktów serwerowych (Windows Server, SQL Server, Exchange, SharePoint)
 • Instalujemy, konfigurujemy, optymalizujemy i utrzymujemy usługi wymagane przez Dynamics 365 Business Central
 • Konfigurujemy połączenia VPN z wykorzystaniem technologii spełniających obowiązujące standardy
 • Prowadzimy audyty istniejących środowisk pod kątem wydajności, bezpieczeństwa, obowiązujących zaleceń, norm i przepisów
 • Pomagamy w doborze serwerów, urządzeń aktywnych i pasywnych sieci
 • Komunikujemy platformy typu Open Source
 • Świadczymy usługi drugiego poziom oferując rozwiązania problemów przed kontaktem z Microsoft (producentem oprogramowania)

W ofercie IT.integro ważne miejsce zajmuje platforma chmurowa Microsoft Azure, dostępna w dwóch modelach PaaS (Platform as a Service) i IaaS (Infrastructure as a Service), czyli jako platforma i infrastruktura. Klienci mają możliwość korzystania z funkcji infrastruktury, która daje dużą swobodę personalizacji, bądź z gotowej platformy umożliwiającą dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Na rozwiązanie chmurowe składają się komponenty:

Microsoft Azure IaaS (Maszyny Wirtualne)

Rozwiązanie typowo infrastrukturalne, sprowadzające się do zapewnienia przez Microsoft platformy sprzętowej o wymaganej konfiguracji i o zdefiniowanych zasobach (moc obliczeniowa CPU, ilość pamięci operacyjnej RAM, przestrzeń dyskowa). Wówczas płaci się za czas wykorzystanych zasobów sprzętowych używanych do uruchomienia maszyn wirtualnych Windows lub Linux oraz za dane przesłane z datacenter.

Microsoft Azure PaaS (Usługi w chmurze)

Środowisko, w którym uruchamiane są poszczególne aplikacje (środowisko hostujące kod). Może to być aplikacja ASP.NET, usługa WCF, kod PHP, czy po prostu –proces Windows; Płaci się za czas zarezerwowanych zasobów sprzętowych używanych do uruchomienia danego kodu oraz za dane przesłane z datacenter Microsoft Azure.

usługi informatyczne

Dostarczając klientom system ERP oraz rozwiązania branżowe i biznesowe, gwarantujemy realizację usług szkoleniowych dla pracowników. Szkolenia dotyczą obsługi oprogramowania, konfiguracji, administrowania systemem i programowania. IT.integro realizuje szkolenia, zgodnie ze strategią metodyki wdrożeniowej Microsoft Dynamics Sure Step, oferując:

Szkolenie wstępne do produktu

Obejmujące wprowadzenie zespołu wdrożeniowego do budowy i zasady działania Microsoft Dynamics 365 Business Central

Szkolenia zaawansowane

Mające na celu wyszkolenie ekspertów w zakresie funkcjonalności systemu ERP

Szkolenia uzupełniające

To cykl szkoleń skierowanych do kluczowych użytkowników

Szkolenia dla użytkowników końcowych

Zakładające wyszkolenie użytkowników

IT.integro oferuje usługi upgrade (aktualizacji) systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) do najnowszych wersji. Firma Microsoft dba o to, by oprogramowanie ERP rozwijało się, a tym samym spełniało wymagania współczesnego rynku.

 

Gwarantujemy bezpieczną i szybką aktualizację Microsoft Dynamics 365 Business Central, która podobnie jak pierwsze wdrożenie systemu, wymaga szczegółowych analiz i audytu, pozwalających dopasować rozwiązania informatyczne do potrzeb klienta.