Moduł w systemie Microsoft Dynamics NAV

Bankowość elektroniczna

TEMATYKA

Moduł Bankowość Elektroniczna usprawnia proces wprowadzania i wysyłania przelewów dzięki integracji z systemem ERP. Pozwala on na automatyczne lub ręczne przygotowanie przelewów do banku kontrahenta w systemie Microsoft Dynamics NAV.

 

 

W folderze znajdą Państwo między innymi:

Czym jest moduł Bankowość Elektroniczna

Moduł Bankowość Elektroniczna jest elementem standardowej polskiej funkcjonalności dla systemów Microsoft Dynamics NAV w wersji NAV2015PL, NAV2016PL i NAV2017PL.

Charakterystyka modułu Bankowość Elektroniczna

Opis możliwości modułu takich jak Szablony przelewów, Eksportowanie, Wprowadzanie poleceń przelewów, Import wyciągów i inne.

Kluczowe korzyści dla przedsiębiorców

Poznaj podstawowe korzyści jakie oferuje swoim użytkownikom Bankowość Elektroniczna. Sprawdź jak usprawnia pracę, poprawia szybkość procesów związanych z obsługą płatności.

INNI POBRALI TAKŻE

Microsoft Dynamics NAV 2017

Nowości w Microsoft Dynamics NAV 2017

Najnowsza wersja systemu ERP jest kolejnym krokiem w kierunku integracji rozwiązań Microsoft oraz rozbudowy posiadanych funkcjonalności. To dzięki zaawansowanej współpracy, użytkownicy otrzymali efektywne narzędzie biznesowe, które przenika wszystkie sfery organizacji.

ERP Dzisiaj nr 4

W wydaniu ERP dzisiaj nr 4 dowiesz się m.in. jakie pojawiły się zagrożenia dla handlu detalicznego. Poznasz nowe trendy w analityce biznesowej, nowości w systemie Microsoft Dynamics NAV 2017 oraz przeczytasz o najnowszej odsłonie systemu ERP w abonamencie – NAV 365.

Bankowość elektroniczna

Moduł Bankowość Elektroniczna jest elementem standardowej polskiej funkcjonalności dla systemów Microsoft Dynamics NAV w wersji NAV2015PL, NAV2016PL i NAV2017PL. Dostępny jest również jako osobny moduł dla wersji międzynarodowych bez polskiej funkcjonalności. Moduł EBA pozwala na automatyczne lub ręczne przygotowanie w systemie Microsoft Dynamics NAV poleceń przelewów dla nabywców i dostawców, które następnie są przekazywane drogą elektroniczną do banku.

Bankowość elektroniczna

Partnerzy wydania