Microsoft Dynamics CRM 2016 - pobierz bezpłatny folder!
7640
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7640,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
dynamics crm

Microsoft Dynamics CRM 2016

Folder Nowości w systemie CRM

Obsługa klienta staje się coraz ważniejsza. Istnieje jednak spora rozbieżność między tym, jak firmy oceniają swoje działania w zakresie obsługi klienta, a tym, co sądzą o niej sami klienci. Z naszych obserwacji wynika, że we współczesnym świecie przedsiębiorstwa muszą inaczej spojrzeć na swoje relacje z klientami i modele budowania ich zaangażowania.

Microsoft Dynamics CRM to nowoczesne rozwiązane biznesowe, które pozwala na skuteczne zarządzanie relacjami z klientami. Pozwala podnieść wydajność sprzedaży, poziom obsługi klienta oraz efektywność działań marketingowych. CRM wykorzystuje szereg informacji pochodzących m.in. z analiz biznesowych oraz portali społecznościowych. Teraz zarządzanie kampaniami możliwe jest lokalnie, w chmurze bądź w modelu hybrydowym.

 

Pobierz folder i dowiedz się:

  • czym jest system CRM
  • jakie posiada funkcjonalności
  • jakie korzyści osiągnie Twoja organizacja
  • z czego składa się zbiór korzyści

Wypełnij formularz i pobierz za darmo!

crm