TEMATYKA

Niezależnie od tego, czy celem jest zdrowie czy też utrzymanie formy, konsumenci coraz bardziej świadomie podchodzą do kwestii odżywania. Dostarczając im informacji o wartościach odżywczych potraw, restauracje mogą uzyskać przewagę konkurencyjną i przyciągnąć nową grupę klientów.

 

W Przewodniku znajdą Państwo między innymi:

Wymagania i wyzwania w zakresie zdrowego odżywiania

Zdrowe odżywianie stało się przecież obecnie jednym z najważniejszych trendów. Począwszy od centrów sportu, szkół i restauracji szybko-obsługowych kluczowym hasłem jest „Nie zawiera....”.

Preferencje klientów

Raport Euromonitor dotyczący 10 najważniejszych trendów globalnych w 2014 roku informuje o tym, że konsumenci na całym świecie, zarówno w krajach rozwijających się i rozwiniętych są obecnie skłonni zapłacić więcej za zdrową żywność.

Alergie

Na całym świecie odnotowuje się wzrost liczby typów alergii pokarmowych, niezależnie czy wyniki dotyczą krajów wysokorozwiniętych czy też rozwijających się.

Oprogramowanie dla gastronomii

Dzięki oprogramowaniu można w pełni kontrolować skomplikowane operacje związane z restrykcyjnymi przepisami obowiązującymi w Europie, i jednocześnie zwiększyć zyski firmy.

INNI POBRALI TAKŻE

Poradnik wyboru systemu ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP bądź updatem? Chcesz poznać funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

ERP dzisiaj nr 4

Dzięki oprogramowaniu można w pełni kontrolować skomplikowane operacje związane z restrykcyjnymi przepisami obowiązującymi w Europie, i jednocześnie zwiększyć zyski firmy.

Branża hotelarsko-gastronomiczna zmaga się obecnie z coraz to bardziej skomplikowanymi wyzwaniami.
Największym z nich jest zrozumienie i przewidywanie potrzeb klientów oraz utrzymanie ich lojalności.

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach związanych z systemem ERP?

[contact-form-7 id=”13377″ title=”Zapisz się na newsletter_new”]

Partnerzy wydania