Folder NAV 365 - pobierz informacje o systemie ERP w 3 pakietach
13737
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13737,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Folder Microsoft Dynamics NAV 365

TEMATYKA

We folderze NAV 365 znajdziesz szczegółowy opis pakietów funkcjonalnych NAV 365 Finanse, NAV 365 Handel oraz NAV 365 Projekty. Dodatkowo poznasz metodę wdrożeniową oraz korzyści z wyboru NAV 365.

We folderze znajdą Państwo między innymi:

3 funkcjonalne pakiety

Kluczowe funkcje systemu ERP spakowano w 3 bogate pakiety, które zostały opracowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach sektora handlu i usług.

Chmura to więcej korzyści

System ERP w chmurze umożliwia przełamywać codzienne ograniczenia, nie przekraczając planowanego budżetu.

Dla małych i średnich firm

NAV 365 to system ERP stworzony z myślą o małych i średnich organizacjach. Posiada starannie wyselekcjonowane funkcjonalności dopasowane do potrzeb mniejszych przedsiębiorców.

Korzyści z abonamentu

Oprogramowanie ERP w abonamencie to wygodne rozwiązanie, korzystne warunki i prosta forma rozliczania płatności.

INNI POBRALI TAKŻE

Poradnik wyboru systemu ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP bądź updatem? Chcesz poznać funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

ERP dzisiaj nr 4

W wydaniu ERP dzisiaj nr 4 dowiesz się m.in. jakie pojawiły się zagrożenia dla handlu detalicznego. Poznasz nowe trendy w analityce biznesowej, nowości w systemie Microsoft Dynamics NAV 2017 oraz przeczytasz o najnowszej odsłonie systemu ERP w abonamencie – NAV 365.

Microsoft Dynamics NAV 365

NAV 365 to innowacyjne rozwiązanie, bazujące na systemie Microsoft Dynamics NAV. Dedykowane jest firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając im dostęp do wysokiej klasy oprogramowania ERP, przy niewielkiej opłacie abonamentowej.

NAV 365 FINANSE

NAV 365 HANDEL

NAV 365 PROJEKTY

Partnerzy wydania

it.integro microsoft@2x-2