Obsługa całego segmentu sprzedaży detalicznej

LS POS

To nie tylko punkt sprzedaży

TEMATYKA

LS POS jest zaprojektowany do obsługi całego segmentu rynku sprzedaży detalicznej, a w szczególności dla wszystkich punktów szybkiej obsługi, z idea aby korzystanie było szybkie i łatwe w użyciu tak jak używanie terminala POS.

 

 

We folderze znajdą Państwo między innymi:

Czym jest LS POS?

LS POS jest zaprojektowany do obsługi całego segmentu rynku sprzedaży detalicznej, a w szczególności dla wszystkich punktów szybkiej obsługi, z idea aby korzystanie było szybkie i łatwe w użyciu tak jak używanie terminala POS.

Na czym polega szybka obsługa procesów?

LS POS to aplikacja wyposażona w graficzny interfejs użytkownika dla punktów sprzedaży, która umożliwia szybką obsługę procesów. Działa w każdym środowisku handlowym, począwszy od pojedynczych sklepów po sieci składające się z setek placówek.

Możliwość obsługi z dowolnego miejsca

Nowoczesne systemy POS zapewniają swobodę w zarządzaniu firmą handlową. Dzięki rozwiązaniu LS POS można przenieść działalność w dowolne miejsce. POS działa na tabletach i innych urządzeniach mobilnych takich jak iPhone.

Jak realizowane jest rutynowe zamykanie sklepu?

Zamykanie sklepu rutynowo jest kontrolowane w Retail Back Office przez harmonogram, który może być konfigurowany indywidualnie zgodnie z typem organizacji.

Księgowość w czasie rzeczywistym

LS POS może być zainstalowany jako samodzielne stoisko Microsoft Dynamics NAV zapewniające bezpieczeństwo i unikalną szybkość jako automatyczny transfer zapisów sprzedaży do NAV Retail Back Office.

Szczegółowe informacje

LS POS pozwala na zarzadzanie tyloma płatnościami ile jest koniecznych i używania ich jako różnych metod na przykład: karty kredytowe, czeki, obciążenie konta lub gotówka, nawet w jednej transakcji. Ponadto można przenosić nabywców pomiędzy stanowiskami obsługi lub nawet lokalizacjami.

INNI POBRALI TAKŻE

Wybór systemu do zarządzania sprzedażą detaliczną

Poznasz błędy popełniane przez firmy z branży handlowej i usługowej podczas wyboru systemu, a także dowiesz się, jak ich uniknąć. Znajdziesz istotne porady, jak nie ponieść porażki. Opinie specjalistów, porady ekspertów, cenne wskazówki jak prawidłowo przygotować się do wyboru i wdrożenia systemu.

LS OMNI. Obsługa w punktach sprzedaży.

To potężny pakiet narzędzi zapewniający mobilność Twoim klientom. Dzięki rozwiązaniu LS Omni Twój biznes stanie się wielokanałowy, zapewniając klientom jednakową, wysoką jakość obsługi -zarówno w sklepie stacjonarnym, online jak i przez urządzenia mobilne.

Systemy do obsługi sprzedaży

Wielu specjalistów zajmujących się strategią i zarządzaniem sprzedażą uważa, że sklepy stacjonarne powoli stają się przeżytkiem. Twierdzą, że handel zaczyna opierać się na sprzedaży internetowej, która zaczyna dominować nad tradycyjnymi formami handlu. Naszym zdaniem nie jest to prawda. Rozwój technologii, nowe trendy i oczekiwania klientów dążą nie do zakończenia epoki sprzedaży tradycyjnej, a raczej do jej ścisłej integracji ze sprzedażą internetową czy kanałami społecznościowym.

Partnerzy wydania