Folder LS Nav Forecourt - Oprogramowanie dla sieci stacji paliw
14650
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14650,page-parent,page-child,parent-pageid-46,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.2.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Oprogramowanie do zarządzania siecią stacji paliw

LS NAV FORECOURT

Oprogramowanie dla stacji paliw

TEMATYKA

Zarządzaj efektywnie i elastycznie siecią stacji benzynowych – począwszy od obsługi dystrybutorów paliwa, po punkt sprzedaży i zaplecze. System LS Nav Forecourt bezustannie replikuje wszystkie informacje, zapewniając użytkownikom dostęp do danych sprzedażowych niezbędnych do podejmowania decyzji.

We folderze znajdą Państwo między innymi:

Czym jest LS Nav Forecourt?

To w pełni zintegrowane oprogramowanie do zarządzania stacjami benzynowymi zaprojektowane w oparciu o platformę Microsoft Dynamics NAV.

Możliwości

Rozwiązanie umożliwia między innymi na poprawę zdolności operacyjnych, obniżenie kosztów infrastruktury informatycznej, zapobieganie stratom, w tym wynikającym z wycieków i kradzieży itd.

Opis funkcjonalności

Poznaj kompletny zestaw narzędzi, które zintegrują sprzedaż w każdym obszarze działań stacji benzynowej. Sprawdź jak zarządzać, by ograniczyć straty, podnieść zyskowność i zadowolenie klientów.

INNI POBRALI TAKŻE

System do obsługi sprzedaży

Wielu specjalistów zajmujących się strategią i zarządzaniem sprzedażą uważa, że sklepy stacjonarne powoli stają się przeżytkiem. Twierdzą, że handel zaczyna opierać się na sprzedaży internetowej, która zaczyna dominować nad tradycyjnymi formami handlu. Naszym zdaniem nie jest to prawda. Rozwój technologii, nowe trendy i oczekiwania klientów dążą nie do zakończenia epoki sprzedaży tradycyjnej, a raczej do jej ścisłej integracji ze sprzedażą internetową czy kanałami społecznościowym.

Partnerzy wydania