Pobierz darmowy e-book

Lektura obowiązkowa dla biznesu

ERP dzisiaj 7 

ERP dzisiaj 7

O czym jest magazyn ERP dzisiaj 7?

W nowym e-magazynie ERP dzisiaj 7 znajdą Państwo ponad 100 stron wartościowych informacji na temat trendów w technologii, rynku ERP, innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, a także systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz firmie technologicznej IT.integro 

 

Najważniejsze tematy ERP dzisiaj 7: 

Zarządzanie danymi z Master Data Management System

Firma IT.integro od lat współpracuje z przedsiębiorstwami o różnym zasięgu działania. Dla swoich największych klientów, grup korporacyjnych, stworzyła moduł do zarządzania danymi pomiędzy oddziałami, które korzystają z osobnych systemów i baz danych.

Produkcja w Dynamics 365 Business Central

System Business Central jest oprogramowaniem, które doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Poznaj możliwości, jakie dają jego funkcjonalności do obsługi procesów produkcyjnych.

5 największych wyzwań pracodawcy w czasie pracy zdalnej

Nagła konieczność wprowadzenia trybu pracy zdalnej wstrząsnęła wieloma przedsiębiorstwami. Pojawiły się problemy z komunikacją, efektywnością pracy, organizacją pracy czy zachowaniem bezpieczeństwa. Poznaj rozwiązanie, które przedsiębiorcy z powodzeniem wykorzystują do zbudowania wirtualnego centrum pracy zespołowej.

Rozwój rynku ERP w Polsce i na świecie

Innowacyjne technologie dla biznesu dają przedsiębiorstwom ogromne możliwości rozwoju. Przedsiębiorcy muszą obserwować, co dzieje się w tej dziedzinie, aby zauważać nowe szanse i wykorzystywać nowy potencjał na korzyść swojego biznesu.

Wspieranie pracowników w erze transformacji cyfrowej

Pracownicy odgrywają kluczową rolę w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Stanowią jeden z filarów mapy cyfrowej transformacji. Dowiedz się, jak zadbać o produktywność zespołu, wykorzystując do tego celu zasoby cyfrowe.

Czy warto inwestować w chmurę?

Rozwiązania chmury obliczeniowej zyskują na popularności w ciągu ostatnich lat. Dla jakich firm oraz branż chmura ma najwięcej do zaoferowania? Czy przeniesienie firmy do chmury się opłaca? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdują się w magazynie ERP dzisiaj 7.

Trendy transformacji cyfrowej wspierające rozwój przedsiębiorstwa

Innowacyjne technologie mogą całkowicie odmienić model biznesowy przedsiębiorstwa. Poznaj rozwiązania, które umożliwiają zwiększenie wydajności pracy, podniesienie standardów obsługi klienta, optymalizację kosztów czy osiągnięcie lepszego wyniku finansowego.

Czym jest Dynamics 365 i jak wykorzystać jego możliwości?

Dynamics 365 to nie jeden program, a cała platforma innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Dowiedz się, co Microsoft ma do zaoferowania i poznaj możliwości wszystkich narzędzi należących do grupy Dynamics 365.

INNI POBRALI TAKŻE

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

przewodnik-system-erp-w-chmurze

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Poznaj następcę systemu Microsoft Dynamics NAV – Microsoft Dynamics 365 Business Central. To wszechstronne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Pobierz darmowy folder i poznaj najnowszą odsłonę systemu, sprawdź w jaki sposób pomoże rozwinąć się Twojej organizacji.