Dynamics Business Forum

Zapowiedź konferencji Dynamics Business Forum 2016

AKTUALIZACJA:

Już w kwietniu 2024 kolejna edycja Dynamics Business Forum!

Będziemy w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Do udziału zapraszamy przedsiębiorców, menadżerów i liderów biznesu z różnych branż. Opowiemy o najnowszych możliwościach systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz o systemie CRM od Microsoft, a także nowych możliwościach, jakie daje nam Copilot – narzędzie sztucznej inteligencji.

Zarejestruj się na Dynamics Business Forum i zarządzaj innowacją!

zaproszenie na konferencję dla biznesu Dynamics Business Forum 2024

 

14.09.2016 roku, w Warszawie odbędzie się konferencja Dynamics Business Forum 2016. Jest to największe wydarzenie w tym roku, poświęcone biznesowym rozwiązaniom od Microsoft. Partnerami strategicznymi Konferencji są Microsoft oraz Złoci Partnerzy Microsoft Dynamics – IT.integro oraz Netwise.

Miejsce, w którym strategia łączy się z innowacjami

Dynamics Business Forum to pierwsza tego typu konferencja w Polsce, która zgromadzi partnerów oraz przedstawicieli Microsoft. Ekspertów z dziedziny systemów ERP i CRM, a także rozwiązań biznesowych, stworzonych z myślą o rozwijających się firmach z sektora MŚP.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie innowacji, a także ich wpływu na rozwój firm. Takimi innowacjami są systemy Microsoft Dynamics NAV i Microsoft Dynamics CRM, a także chmura obliczeniowa Microsoft Azure oraz Office 365. Podczas konferencji podkreślana będzie moc synergii oraz strategia One Microsoft, mówiąca, że integracja rozwiązań pozwala osiągnąć jeszcze większe korzyści.

18 prelekcji z myślą o firmach ze wszystkich branż

Konferencja podzielona zostanie na 3 ścieżki tematyczne, poświęcone systemom CRM, ERP oraz rozwiązaniom dla biznesu. Wśród prelegentów nie zabraknie doświadczonych ekspertów, od lat wdrażających oprogramowanie firmowe oraz specjalistów z Microsoft, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące chmury i planowanych innowacji.

Wydarzenie dedykowane jest firmom ze wszystkich branż, z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas całodziennej Konferencji każdy uczestnik otrzyma szereg informacji na temat możliwości rozwoju oraz zalet płynących z korzystania, z oprogramowania biznesowego.

Podczas Konferencji pojawi się szereg prelekcji z zakresu funkcjonalności oraz możliwości systemów ERP i CRM. Pojawią się także prezentacje dotyczące realizacji wdrożeń międzynarodowych, jak i raportowania oraz analityki biznesowej. Omówione zostaną również tematy bezpieczeństwa w chmurze, czy roli integracji rozwiązań biznesowych.

Tematyka konferencji jest szeroka, opracowana tak, by każdy uczestnik znalazł interesującego go zagadnienia. Prezentacje będą prowadzone równolegle w 3 salach konferencyjnych hotelu InterContinental.

Bezpłatna konferencja na której warto być

Konferencja dedykowana jest przedstawicielom biznesu. Ludziom reprezentującym małe i średnie przedsiębiorstwa, szukającym rozwiązań biznesowych, które są w stanie rozwinąć ich firmy. Wydarzenie zostało zorganizowane zarówno dla tych, którzy już korzystają z systemów ERP lub CRM, jak i dla tych, którzy dopiero poszukują rozwiązań, które dopasują się do ich potrzeb.

Planowane jest uczestnictwo 250-300 osób. Udział w Wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja możliwa jest na stronie www.dynamicsbusinessforum.pl

 

Partnerzy Konferencji Dynamics Business Forum

Konferencja organizowana jest przez grupę kluczowych partnerów Microsoft w Polsce wśród których znajdują się IT.integro, Netwise. Wśród partnerów złotych znaleźli się ARP Ideas, Bank Serwis, Jet Reports, a wśród srebrnych AXHelpers, Dynamics DC,  extendo.pl, Usługi Komputerowe Sławomir Kilanowski, NAV.com, NAV.IT, NAV24.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli biznesu. Wierzymy, że to spotkanie zainspiruje Państwa do podjęcia nowych wyzwań. Wskaże możliwości rozwoju oraz nowe szanse. Dla nas Dynamics Business Forum to duże wydarzenie. To szansa na bezpośrednie spotkanie z klientami, rozmowę, wymianę doświadczeń – podsumowuje Piotr Śledź, Prezes Zarządu, IT.integro.

Więcej informacji na www.dynamicsbusinessforum.pl