BUSINESSmeetup wirtualne konferencja dla przedsiębiorców

Zapraszamy na wirtualną konferencję dla przedsiębiorców BUSINESSmeetup!

Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN, Wielkopolski Fundusz Rozwoju oraz firma technologiczna IT.integro zapraszają specjalistów, menadżerów i przedstawicieli biznesu do wzięcia udziału w otwartej i bezpłatnej konferencji BUSINESSmeetup. Jej celem jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na tematy obecnie najważniejsze z perspektywy liderów strategii prowadzenia biznesu w Polsce.

Bezpłatna konferencja BUSINESSmeetup odbędzie się on-line 24 września 2020 roku. Już dziś zapraszamy do rejestracji na otwarte wydarzenie – liczba uczestników jest ograniczona!

Weź udział w dyskusji na temat cyfryzacji oraz biznesowej przyszłości!

Cyfrowa transformacja to trend obecny zarówno w globalnej, jak i polskiej gospodarce. W drodze ewolucji przenika przez wszystkie sektory gospodarki, zmieniając je i napędzając rozwój oraz konkurencyjność. Prowadzi do zwiększenia wykorzystania technologii w biznesie, jednocześnie dostarczając nowych możliwości i tworząc warunki do powstawania przedsiębiorstw w zupełnie nowych branżach. Mimo dynamicznej rewolucji technologicznej i przemysłowej, wiele przedsiębiorstw opierało się transformacji lub stopniowo adaptowało nowe rozwiązania technologiczne.

Kryzys wywołany przez pandemię zweryfikował znaczenie, jakie ma technologia dla elastyczności i możliwości przystosowania modelu biznesowego do gwałtownie zmieniających się warunków rynkowych, popytowych oraz legislacyjnych. Okazało się, że organizacje opierające swoją działalność o nowoczesne rozwiązania bardzo szybko dostosowały się do nowej rzeczywistości, a niektóre dostrzegły w niej nowe możliwości i umiejętnie je wykorzystały na własną korzyść.

Zmiany, szczególnie te niespodziewane, okazały się niszczące dla tych przedsiębiorstw, które nie są na nie gotowe – nie chcą się zmieniać i odrzucają nowe technologie.

Problem transformacji cyfrowej i adaptacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych będzie głównym zagadnieniem, z którym zmierzą się eksperci konferencji BUSINESSmeetup. Podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w obszarze zarządzania, sprzedaży, innowacji, IT, HR oraz marketingu.

Kto powinien wziąć udział w wydarzeniu?

Konferencja jest całkowicie bezpłatna dla uczestników, a zapraszamy na nią specjalistów, kierowników i przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy chcą wziąć udział w dyskusji na temat roli technologii w obecnej rzeczywistości gospodarczej. Monitorują rynkowe trendy oraz chcą poznać nowe strategie biznesowe.

Sprawdź program konferencji

Cykl prelekcji zostanie poprowadzony przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem, sprzedaży, marketingu, IT oraz HR. Nie będą mówili o COVID-19, ale zmieniających się modelach biznesowych, sposobach organizacji pracy, rozwoju sprzedaży opartej na budowaniu relacji, zachowaniu bezpieczeństwa informatycznego, możliwościach pozyskania wsparcia finansowego dla działalności przedsiębiorczej i nie tylko.

Dlaczego tak niewiele firm zdało egzamin z zarządzania zmianą w dobie COVID-19?

Skąd wynikają bariery w dostosowaniu wielu przedsiębiorstw do nagłych zmian i brak elastyczności zarządzania?

Jak skutecznie zarządzać zespołem pracującym zdalnie?

Praktyczna wiedza, jak zadbać o utrzymanie dobrego samopoczucia pracowników, wewnętrznej komunikacji, a przede wszystkim wydajności pracy na wysokim poziomie.

Digitalowe metody na konwersje – czyli jak wykorzystać cyfrową transformację w marketingu

Wykorzystanie potencjału digital marketingu w celu pozyskania nowych odbiorców marki – klientów firmy.

Relacje z klientami w dobie społecznego dystansu

Handlowcy muszą się zmierzyć z nową rolą, zmieniając dotychczasowe kanały komunikacji z klientem. Dzięki cyfryzacji obsługa klienta może znacznie zyskać na jakości.

Jak zachować bezpieczeństwo pracy zdalnej?

Dowiedz się, jakie zasady i rozwiązania zastosować oraz jak wprowadzić je do organizacji, aby praca zdalna nie stanowiła zagrożenia dla bezpieczeństwa informatycznego.

Narzędzia do pracy zdalnej i zespołowej przetestowane przez ekspertów

Poznaj niezawodne i bezpieczne narzędzia, które sprawdzą się w komunikacji wewnętrznej w organizacji, komunikacji z klientami, prowadzenia video konferencji czy współpracy zespołowej. Rozwiązanie, które jest podstawą dla efektywnej pracy zdalnej.

Finansowe wsparcie wielkopolskich Przedsiębiorców z sektora MŚP

Przedstawicielka Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju opowie o wsparciu mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które działają w Wielkopolsce oraz ucierpiały w związku z pandemią COVID-19.

Sprawdź pełną agendę konferencji BUSINESSmeetup!

Zarejestruj się na wydarzenie!

Udział w e-konferencji jest darmowy. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 13 lipca 2020 na stronie wydarzenia BUSINESSmeetup.

Konferencja odbędzie się we wrześniu 2020. Na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym prześlemy link do platformy Vimeo, gdzie udostępniana będzie e-konferencja.

Patronat medialny wydarzenia

Wydarzenie jest wspierane przez redakcje WTK, epoznan.pl, eGospodarka.pl, CEO.com.pl, ERP-VIEW.pl, ERP24.pl, MagazynIT.pl, Staleo.pl, Zrobotyzowany.pl, 3Don.pl