System ERP w chmurze. Czy Twoja firma zyska migrując do chmury?

Webinar: Czy Twoja firma zyska migrując do chmury?

IT.integro zaprasza na bezpłatny webinar System ERP w chmurze. Czy Twoja firma zyska migrując do chmury? Spotkanie odbędzie się już 26 września 2017 r.

Tematyka webinaru

Podczas spotkania specjaliści z firmy IT.integro omówią zagadnienia związane z chmurą obliczeniową oraz systemem ERP. Wskażą korzyści integracji obu rozwiązań i możliwości, jakie dają one przedsiębiorcom. Przedstawią podstawowe pojęcia związanie z cloud computingiem i infrastrukturą oraz różnice między systemem ERP na serwerze a ERP w chmurze.

Na podstawie Microsoft Dynamics NAV omówią proces migracji do chmury Microsoft Azure oraz sposób w jaki należy się do niej przygotować. Podczas webinaru prelegenci przedstawią najciekawsze scenariusze migracji oraz doświadczenia zdobyte podczas wdrożeń.

Na koniec porównają koszty wdrożenia systemu ERP w obu modelach oraz przeanalizują szacunkowe koszty infrastruktury chmurowej.

Adresaci spotkania

Webinar skierowany jest do przedstawicieli firm, którzy rozważają migrację do chmury, zakup systemu ERP oraz osób interesujących się tematyką chmurową.

Spotkanie poprowadzą eksperci w zakresie rozwiązań chmurowych oraz oprogramowania ERP z IT.integro – Michał Szulda, Starszy inżynier systemowy oraz Przemysław Kniat, Menadżer sprzedaży.

Rejestracja

Zapraszamy do udziału oraz bezpłatnej rejestracji na webinar:

System ERP w chmurze. Czy Twoja firma zyska migrując do chmury?

Rejestracja on-line