Staż w IT - Career Starter 2021

Zapraszamy do rekrutacji na wakacyjny staż w IT Career Starter 2021

Tradycyjnie marzec w IT.integro to czas rozpoczęcia rekrutacji do kolejnej edycji płatnego stażu w IT Career Starter. Formularz aplikacyjny jest już otwarty, zatem zapraszamy do przesyłania CV na stronie www.careerstarter.pl. W tym roku zapraszamy kandydatów do pracy w naszych oddziałach – staż IT odbędzie się w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Wszyscy zainteresowani kandydaci i kandydatki mają czas na przesłanie swojego CV do końca maja.

Nie zwlekaj – aplikuj!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacja jest prowadzona całkowicie zdalnie – przy użyciu Microsoft Teams i innych narzędzi. Na cały proces składa się selekcja CV, I etap w postaci testu kompetencji, II etap to już rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami. Następnie wybrani kandydaci zapraszani są do wzięcia udziału w stażu, który jest pierwszym krokiem w karierze nie tylko w branży IT, ale systemów ERP.

Dlaczego warto wziąć udział w Career Starter 2021?

Tegoroczny staż będzie trwał przed dwa miesiące – lipiec i sierpień. Stażyści rozpoczną współpracę z IT.integro od przejścia szkoleń wstępnych, w trakcie których dowiedzą się, jak funkcjonują przedsiębiorstwa, poznają podstawy rachunkowości i działania systemu ERP Microsoft Dynamics NAV/ 365 BC, a także nauczą się programować w C/AL i AL. Przez kolejne tygodnie będą realizować indywidualne zadania pod opieką mentorów, aby w ostatnim tygodniu sierpnia zaprezentować wyniki swojej pracy przed Zarządem. Aby każdy ze stażystów mógł szybko odnaleźć się w organizacji, będzie go wspierał tzw. buddy – opiekun z firmy. Dzięki niemu nawet największy introwertyk wdroży się w kulturę organizacyjną i dobrze pozna zespół. Poza tym stażystami opiekuje się również mentor.

„Program stażowy pozwala na skonfrontowanie wyobrażenia o obranej ścieżce zawodowej z rzeczywistością. Czas stażu należy potraktować nie tylko jako możliwość zdobycia informacji o funkcjonowaniu firmy, ale jako początek ciekawej przygody zawodowej, której kolejnym krokiem może być kontynuacja współpracy. Jeśli chodzi o moje doświadczenia ze stażu – w trakcie szkoleń, w sposób rzeczowy i merytoryczny, a jednocześnie przystępny zostały przekazane treści z zakresu systemów ERP, podstaw księgowości i zasad funkcjonowania firmy oraz podstaw programowania w C/AL i AL. Zarówno szkolenia, jak i praca w zespole, odbywały się w bardzo życzliwej atmosferze.” – mówi Piotr Pinczewski, Stażysta edycji Career Starter 2019, a obecnie Młodszy konsultant IT.integro.

O poprzednich edycjach Career Starter znajdziesz informacje w aktualnościach.

COVID-19 a staż

Bez względu na sytuację związaną z pandemią, przygotowujemy się na przeprowadzenie stażu w różnych wariantach: zdalnym, stacjonarnym, a także hybrydowym.

Wszystkie informacje o stażu, jak rekrutować, jakie są wymagania wobec kandydatów oraz formularz aplikacyjny – znajdziesz na www.CareerStarter.pl

Obserwuj również nasz profil Career Starter na Facebooku.