Staż w branży IT

Rozpocznij swój staż w branży IT | IT.integro Career Starter

Z początkiem marca oficjalnie ruszyła rekrutacja na drugi już w tym roku, płatny program stażowy IT.integro Career Starter #SummerEdition2019! Na kandydatów czeka kilkanaście miejsc w oddziałach IT.integro – w Poznaniu, Wieliczce, Wrocławiu i Warszawie.

W tym roku, po raz pierwszy skierowany jest nie tylko do przyszłych konsultantów systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). To program skierowany również do przyszłych pracowników działu IT, czy administratorów.

Jednocześnie informujemy, że rozpoczęta w grudniu rekrutacja na pierwszy w tym roku, wiosenny staż w Warszawie zakończy się 15 marca br.

Staż w branży IT #MakeIThappen

Career Starter to staż w branży IT, gwarantujący miękkie lądowanie w świecie biznesu. Został stworzony z myślą o studentach Informatyki, Ekonometrii oraz pokrewnych kierunków. Idealny kandydat to osoba, która potrafi i lubi programować, a także nie przeraża jej pojęcie faktura, czy bilans zysków i strat. Stawiamy na rozwój i mamy nadzieję, że stażyści zostaną z nami na dłużej.

„Z każdym rokiem wraz ze wzrostem zainteresowania branżą IT wzrasta liczba spływających aplikacji. Staramy się dokładnie analizować każde CV. We wstępnym etapie pomaga nam w tym krótki formularz wypełniany na stronie www.careerstarer.pl – mówi Marta Krześlak Młodszy Specjalista ds. HR – Kandydatów spełniających podstawowe wymagania zapraszamy na testy. Po ich sprawdzeniu informujemy o wynikach i najlepszych z nich zapraszamy na rozmowy. Wierzymy, że to skuteczny, rzetelny proces, po którego zakończeniu możemy zaprosić na staż kandydatów, których profile są najbardziej adekwatne do działalności IT.integro” – dodaje.

Career Starter Academy

Jak co roku, staż w branży IT – Career Starter rozpoczną trzy tygodnie nauki. Każdy ze stażystów weźmie udział w szkoleniach z procesów biznesowych, rachunkowości czy podstaw programowania C/AL.

Harmonogram szkoleń został tak skonstruowany, aby wyposażyć uczestników w wiedzę niezbędną podczas pracy, a także w wykonywaniu zadań stażowych. Z doświadczenia wiemy, że to najlepszy sposób na wdrożenie i zrozumienie charakteru pracy konsultantów Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV).

Dwa miesiące programu Career Starter to czas na poznanie codziennych obowiązków i oswojenie się z wyzwaniami im towarzyszącymi. Wraz z początkiem programu, każdy z uczestników otrzyma do rozwiązania zadanie, które będzie stanowiło realny przypadek pracy z klientem. Jego rozwiązanie przedstawi na końcowym spotkaniu z zarządem IT.integro, otrzymując dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Najlepszym z nich zostanie zaproponowana dalsza współpraca na dogodnych warunkach.

Career Starter Team

Wiemy, że staż w branży IT to nie tylko ciężka praca i nauka, ale też doskonała okazja do integracji. W tym roku podobnie jak podczas wcześniejszych edycji przygotowaliśmy szereg ciekawych atrakcji.

„Rozmawiając z uczestnikami zeszłorocznej, letniej edycji Career Starter nie sposób wspomnieć o tylko jednej rzeczy, która pozytywnie zapadła każdemu z nas w pamięci. – mówi Ewa Stróżyńska, Asystentka Działu Marketingu i PR, IT.integro – Nikt z nas nie spodziewał się, że organizowana zbiórka artykułów szkolnych pod hasłem #akcjaEdukacja tak mocno nas zintegruje. Wspólne gotowanie włoskich potraw stworzyło przyjacielską więź pomiędzy każdym z uczestników”.

Be IT hero z IT.integro

Wiosenny program Career Starter odbędzie się w terminie 25 marca – 31 maja br. w warszawskim oddziale IT.integro. Z kolei letnia edycja zaplanowana jest na okres 1 lipca – 30 sierpnia br. we wszystkich oddziałach IT.integro – w Poznaniu, Wrocławiu, Wieliczce i Warszawie.

Career Starter na Targach Pracy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego stoiska, podczas Targów Pracy organizowanych w trzech lokalizacjach. Postaramy się odpowiedzieć na każde zadane pytanie.

  • 12 marca – Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Warszawskiej, Gmach Główny, plac Politechniki 1.
  • 13-14 marca – XXIII Targi Pracy Politechniki Poznańskiej, Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, Biblioteka Techniczna, ul. Piotrowo 2.
  • 26 marca – Targi pracy i staży branży IT, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

beIThero!

Weź udział w programie stażowym IT.integro Career Starter skierowanym do przyszłych konsultantów Dynamics 365 Business Central / Dynamics NAV. Odwiedź naszą stronę www.careerstarter.pl.Wypełnij formularz zgłoszeniowy i krótki test, dzięki temu pozwolisz nam lepiej ocenić Twoje predyspozycje. Pamiętaj o dołączeniu swojego CV!

Jeśli jesteś zainteresowany stażem w dziale IT, wyślij swoją aplikację na adres rekrutacja [at] it.integro.pl. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie CS19 – Dział IT.

 

Obserwuj nasz profil na Facebooku, w którym na bieżąco będziemy Cię informować o przebiegu rekrutacji. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 14 czerwca!