Spotkanie świąteczne w IT.integro

Święta w IT.integro… czyli nastał czas podsumowań!

W ciągu ostatniego tygodnia, w każdym z oddziałów IT.integro odbyły się świąteczne spotkania pracowników. Był to doskonały moment na podziękowania za całoroczną pracę i zaangażowanie, uroczyste życzenia, a także podsumowanie mijającego roku.

Podsumowując 2018 rok…

2018 rok bogaty jest w osiągnięcia, sukcesy i wydarzenia, które na długo pozostaną w pamięci. Firma osiągnęła rekordową liczbę pracowników – obecnie zespół liczy blisko 140 osób. W efekcie szybkiego wzrostu, oddziały w Warszawie i Wieliczce zmieniły swoje siedziby na większe i nowocześniejsze.

W trakcie wakacji firma tętniła życiem, dzięki stażystom biorącym udział w programie stażowym Career Starter. Spośród 560 aplikacji, wyłoniliśmy 15 najlepszych stażystów, którzy zasilili nasze zespoły projektowe.

Rozpoczęliśmy działania z obszaru CSR o nazwie #shareIT i z sukcesem zrealizowaliśmy dwa projekty – #akcjęEDUKACJĘ i #świątecznąPACZKĘ, wspierając dzieci z domów dziecka oraz hospicja dziecięce.

Bieżący rok obfitował również w spotkania z naszymi klientami, a w listopadzie odbyła się druga edycja konferencji NAV Customer Day, w której uczestniczyło 50 gości z 30 firm.

W wyniku szybkiego rozwoju technologii cyfrowej, a także dla wygody naszych Klientów, postanowiliśmy wdrożyć DocuSign – unowocześnienie w podpisywaniu umów, zamówień oraz innych dokumentów.

Zostaliśmy także laureatami nagród Diamenty Forbesa i Gazele Biznesu, które są dla nas dodatkowym potwierdzeniem, że to, co robimy – robimy dobrze.

Realizujemy nowe projekty, rozwijamy nasze produkty

W 2018 roku rozpoczęliśmy nowe projekty wdrożeniowe w wielu nowych – polskich i zagranicznych firmach.

Rozwijamy nasze rozwiązania autorskie jak Advanced Intercompany, Master Data Management System, HR & Payroll Manager (Kadry i Płace), Polska Funkcjonalność. Dodatkowo wprowadziliśmy na rynek nowość – Personal Data Management Solution.

Dużo działo się również w świecie Dynamics. Microsoft ogłosił rebranding marki Microsoft Dynamics NAV, która zmienia swoją nazwę na Dynamics 365 Business Central. Pojawił się szereg nowych funkcjonalności i możliwości, jakie daje nowa wersja systemu.

A co nas czeka w nowym roku?

W 2019 roku będzie się dziać jeszcze więcej, o czym będziemy Państwa systematycznie informować.

Wesołych Świąt

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Pracownikom za zaangażowanie, profesjonalną współpracę i zaufanie, którymi nas obdarzyliście. Jednocześnie życzymy Państwu spokojnych, pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia, a także nowych wyzwań i sukcesów w 2019 roku.