Spółka IT.integro otrzymała prestiżowy tytuł LS Retail Platinum Partner
25655
post-template-default,single,single-post,postid-25655,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
LS Retail Platinum Partner

Spółka IT.integro otrzymała prestiżowy tytuł LS Retail Platinum Partner

Podczas międzynarodowej konferencji conneXion Munich, która odbyła się w dniach 3 – 4 kwietnia 2019 roku w Monachium, ogłoszono laureatów LS Retail Partner. W tym roku spółka IT.integro otrzymała tytuł LS Retail Platinum Partner i znalazła się w gronie 22 wyróżnionych firm z całego świata.

Globalna sieć partnerów LS Retail

Sieć partnerów LS Retail liczy ponad 350 certyfikowanych organizacji z 85 krajów. Są one odpowiedzialne za dostarczanie rozwiązań LS Retail na całym świecie, a także za szerzenie wiedzy branżowej, know-how, zarządzanie projektami i udzielanie lokalnego wsparcia firmom, w których wdrożono oprogramowanie LS Retail.

Każdego roku najlepsi partnerzy tworzący ekosystem LS Retail, nagradzani są za uzyskanie wysokiego poziomu sprzedaży, osiągniętego w poprzednim roku kalendarzowym.

W 2019 roku spółka IT.integro znalazła się w gronie 22 firm, które wykazały się wyjątkowym zaangażowaniem i wysoką jakością współpracy z przedsiębiorstwami, które wybrały rozwiązania LS Retail.

– Gratulujemy wszystkim laureatom tegorocznych nagród za wyjątkową jakość, a także dziękujemy za ich aktywność – mówi Sigrun Dora Saevinsdottir, dyrektor operacyjny LS Retail. – Posiadanie szerokiego ekosystemu partnerów pozwala nam działać w skali globalnej, a jednocześnie umożliwia dostarczanie zróżnicowanych rozwiązań i usług, które odpowiadają lokalnym potrzebom. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych partnerów – dodaje.

conneXion Munich

conneXion Munich to międzynarodowa konferencja i wystawa, która dedykowana jest detalistom, restauratorom i firmom partnerskim. Wydarzenie skupiło kluczowych ekspertów, najnowocześniejsze rozwiązania, ciekawe pomysły i innowacje.

W tym roku spotkanie odbyło się na początku kwietnia w Monachium i zgromadziło 480 uczestników z całego świata, którzy mieli możliwość zapoznać się z rozwiązaniami dla sklepów detalicznych, restauracji, kawiarni, hoteli i innych.

Wdrożenia IT.integro

Spółka IT.integro od wielu lat realizuje wdrożenia systemów LS Retail. Wśród wspieranych organizacji znajdują się m.in. Orbico Style (dawniej AmerSport), Marketing Investment Group, Cross Poland, Solar, Kiko Milano, Westwing, Kvik A/S.