poranna kawa z ekspertem

Rusza cykl Poranna kawa z ekspertem

5 grudnia 2017 roku ruszył kurs on-line Poranna kawa z ekspertem, który skierowany jest do przedstawicieli biznesu – małych i średnich firm, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat systemów ERP, chmury obliczeniowej, transformacji cyfrowej czy Internetu Rzeczy. Kurs to unikalna możliwość zdobycia kluczowych informacji, rzetelnych danych i praktycznych wskazówek, związanych z rozwiązaniami dla firm. Udział w cyklu jest bezpłatny.

Jak przygotować się do wdrożenia systemu ERP i migracji do chmury?

Kurs Poranna kawa dla biznesu ma odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób przygotować się do wdrożenia systemu ERP i migracji do chmury. Skierowany jest do osób, które szukają rozwiązań dopasowanych do ich przedsiębiorstwa. Widzą potrzebę zmian i rozwoju swoich organizacji, w obliczu cyfrowej transformacji.

Celem kursu Poranna kawa dla biznesu jest przekazanie istotnej wiedzy na temat systemu ERP oraz chmury obliczeniowej w przystępnej formie.

Obecnie internet zapewnia nam dostęp do tysięcy stron, dotyczących rozwiązań IT dla firm. Jednak najczęściej są one nierzetelne, bazują na nieaktualnych danych i mogą wprowadzić przedsiębiorców w błąd. Dlatego stworzono intensywny, czternastodniowy cykl, który jest zbiorem usystematyzowanych i praktycznych wskazówek, dotyczących wyboru systemu ERP i chmury dla biznesu. Powstał on we współpracy z ekspertami pracującymi w IT.integro.

W ciągu czternastu dni, przy porannej kawie, w swoim biurze, każdy uczestnik będzie miał możliwość uczestniczenia w cyklu. Otrzyma kluczowe informacje, profesjonalne statystyki, rzeczowe wskazówki, staranne prognozy i wywarzone opinie, które pozwolą na podjęcie trafnych decyzji, dotyczących przyszłości jego biznesu. Dowie się dlaczego chmura staje się powszechnym elementem biznesowego krajobrazu oraz pozna korzyści migracji systemu ERP do chmury.

Zasady uczestnictwa w kursie

Aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić formularz i zarejestrować się na stronie internetowej www.kawazekspertem.pl. Program współfinansowany jest przez Microsoft oraz partnera merytorycznego – firmę IT.integro.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Każdy uczestnik, codziennie, przez dwa tygodnie, w godzinach porannej kawy, będzie otrzymywać praktyczne wskazówki i materiały, które od podstaw zbudują jego wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla biznesu.

Program stworzony jest przez ekspertów z obszaru systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV oraz chmury obliczeniowej Microsoft Azure. Przekazywana przez nich wiedza jest usystematyzowana. Cykl rozpoczyna się od tematów prostych, po czym zagłębia się w wiedzę ekspercką i wskazuje konkretne predykcje dla branż, rynku, konsumentów.

Po 14 dniach, każdy uczestnik będzie posiadać wystarczającą wiedzę, by wybrać odpowiednie narzędzia biznesowe, poznać funkcjonalności systemu ERP w chmurze i na serwerach oraz świadomie podjąć decyzje dotyczące rozwoju swego biznesu.

Kto może wziąć udział w cyklu?

Udział w projekcie jest bezpłatny, dostępny wyłącznie dla przedstawicieli biznesu, pracowników małych i średnich firm, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakres systemów ERP oraz chmury obliczeniowej. Stoją przed wyborem rozwiązań biznesowych dla swojej organizacji.

Tematyka kursu

Kurs podzielony jest na czternaści odcinków tematycznych, które od podstaw budują wiedzę. Na początku uczestnicy dowiedzą się czym jest chmura obliczeniowa oraz system ERP, jakie korzyści przynoszą przedsiębiorcom oraz jak przygotować się do wdrożenia, a także wyboru najlepszego partnera wdrożeniowego. W kolejnych etapach przedsiębiorcy dowiedzą się czym jest metodyka w projektach implementacyjnych oraz dlaczego jest taka ważna. Eksperci postarają się wskazać odpowiedni moment przejścia do chmury oraz omówią fakty i mity na jej temat.

Dodatkowo przedstawione zostaną prognozy rozwoju rynku dla poszczególnych branż, z naciskiem na branżę produkcyjną i handlu detalicznego. Będzie omawiana tematyka transformacji cyfrowej, Internetu Rzeczy, wirtualnej rzeczywistości, Przemysłu 4.0, etc.

Pełen opis tematyki kursu znajduje się na stronie www.kawazekspertem.pl

Poranna kawa z ekspertem

Pod okiem ekspertów

Podczas cyklu, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji eksperckich, ze specjalistami firmy IT.integro. IT.integro to główny organizator cyklu, a także kluczowy partner Microsoft Dynamics w Polsce, z którym spółka współpracuje od wielu lat, w zakresie wdrożeń systemu Microsoft Dynamics NAV oraz edukacji rynku.

Ogromna baza wiedzy dla uczestników cyklu

Dodatkową atrakcją dla uczestników jest możliwość skorzystania z bogatej bazy wiedzy, dotyczącej poruszanych zagadnień. Kursanci uzyskają bezpłatny dostęp do przewodników, poradników, webinarów, folderów, filmów, e-magazynów i infografik. Dostęp do materiałów będzie przesyłany w każdym dniu cyklu.

Partnerzy cyklu

Partnerem merytorycznym kursu jest IT.integro – strategiczny partner Microsoft w Polsce, który posiada największe doświadczenie, a zarazem wiedzę z zakresu wdrożeń systemu ERP – Dynamics NAV oraz metodyki wdrożeniowej. Spółka istnieje już ponad 26 lat, przeprowadziła ponad 300 wdrożeń i 700 projektów, dla 4 000 użytkowników w 47 krajach świata.

Cykl wspiera także Microsoft, a patronat medialny objęły portale www.erp-view.pl, www.ERP24.plwww.magazynIT.pl

 

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na www.kawazekspertem.pl