system erp

Prosto do chmury z extendo.pl!

Na początku 2015 roku na polskim rynku pojawił się nowy dostawca rozwiązań chmurowych – extendo.pl. Wśród produktów oferowanych przez firmę znajduje się Office 365 oraz Microsoft Azure. Extendo.pl jest firmą powstałą z wieloletnich doświadczeń IT.integro.

Filarem oferty jest Microsoft Office 365 – platforma usług i aplikacji w bezpiecznej Chmurze Microsoftu. W zależności od potrzeb biznesowych, klienci mogą dobrać plan spełniający ich oczekiwania.

Jak czytamy na stronie internetowej firmy www.extendo.pl celem zespołu jest zdobycie pozycji lidera w zakresie Cloud Computingu. Jesteśmy młodą, nowoczesną firmą zajmującą się sprzedażą i wdrażaniem usług chmurowych firmy Microsoft. Powstaliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia IT.integro – złotego partnera Microsoft – niekwestionowanego lidera wdrożeń systemu ERP Microsoft Dynamics NAV w Polsce. Sukcesy w tej dziedzinie dały nam motywacje do przejścia na wyższy poziom – do chmury.

W extendo.pl postawiliśmy sobie za cel bycie liderem Cloud Computingu. Naszą przewagę nad konkurencją stanowi specjalizacja tylko i wyłącznie w usługach chmurowych firmy Microsoft. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu IT.integro posiadamy niezbędną wiedzę, oraz umiejętności, aby pomóc Twojej firmie we wdrożeniu najlepszego rozwiązania. Produkty, które oferujemy dadzą Twoim pracownikom Swobodę działania na każdym szczeblu operacyjnym, aby lepiej wykorzystać ich potencjał. W naszej firmie bardzo ważne jest bezpieczeństwo, dlatego oferujemy Ci produkty firmy Microsoft – jednego z największych przedsiębiorstw z branży.