Oferta na system ERP w chmurze Dynamics 365 Business Central

Prosto do chmury – system ERP w chmurze w ofercie promocyjnej

Transformacja cyfrowa jest coraz bardziej powszechna w rzeczywistości polskiego biznesu. Przedsiębiorstwa potrzebują zaawansowanych systemów informatycznych do zarządzania biznesem oraz zbierania tak istotnych danych. Systemy ERP, dotychczas w zasięgu możliwości głównie największych przedsiębiorstw, stały się dostępne także dla mniejszych organizacji na rynku. Wszystko to dzięki technologii chmury obliczeniowej, która pozwoliła na zniwelowanie wysokich barier wejścia.

Wyjaśniamy, na czym polega wykorzystanie chmury obliczeniowej i jakie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z systemu ERP w chmurze. Poznaj także niespotykane dotychczas warunki promocyjne na licencję i wdrożenie chmurowej wersji systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Czym różni się system ERP w chmurze?

Poszukując systemu ERP dla swojej firmy, znajdziesz oferty systemów w modelu tradycyjnym, hybrydowym lub chmurowym. Opcja chmurowa – system ERP w chmurze – różni się tym, że program i wszystkie dane są zainstalowane na zewnętrznym serwerze – w tzw. chmurze obliczeniowej. Taki sposób dostarczania oprogramowania to model SaaS – Software as a Service, czyli oprogramowanie jako usługa. Pozwala na wykorzystanie systemu w modelu subskrypcyjnym. Dostawca chmury ponosi odpowiedzialność za utrzymanie serwerów, zabezpieczenie danych, wsparcie w razie problemów technicznych, przeprowadzanie aktualizacji oprogramowania. W ramach opłaty abonamentowej użytkownik otrzymuje zdalny dostęp do systemu – wystarczy urządzenie obsługujące przeglądarkę internetową.

Czy system ERP w chmurze sprawdzi się w mojej firmie?

Microsoft Dynamics 365 Business Central w wersji chmurowej (on-cloud) jest skierowany do mniejszych podmiotów na rynku – organizacji należących do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, z branży usługowej, handlowej, budowlanej czy przemysłowej.

Dotychczas systemy ERP nie były powszechnie wykorzystywane przez mniejsze organizacje – ze względu na wysokie bariery wejścia – duże koszty początkowej inwestycji. Technologia chmurowa pozwoliła je znacznie ograniczyć. Przedsiębiorstwo nie musi ponosić kosztów budowy, utrzymania i stałej obsługi własnej infrastruktury IT – opłaca miesięczną subskrypcję za wykorzystane w danym czasie zasoby. Zwiększa koszty wraz z rozwojem działalności i pod pełną kontrolą.

Dynamics 365 Business Central on-cloud jest narzędziem skierowanym do sektora MŚP. Jest to związane głównie z wykorzystaniem usługi Azure SQL, której Microsoft nie rekomenduje do przetwarzania dużych wolumenów danych Business Central.

Jakie korzyści może przynieść system ERP w chmurze?

Dzięki systemowi ERP w chmurze możesz znacznie zoptymalizować koszty. Przede wszystkim masz możliwość wdrożenia w swojej firmie innowacyjnego narzędzia bez konieczności zbudowania i utrzymania własnej serwerowni. Licencja subskrypcyjna pozwoli Ci na elastyczne skalowanie wykorzystywanych zasobów. Oznacza to, że wraz z rozwojem firmy możesz wykupić kolejne licencje Dynamics 365 Business Central on-cloud, dodając kolejnych użytkowników systemu.

Czy system ERP w chmurze to bezpieczne rozwiązanie dla mojej firmy?

Konieczność zabezpieczenia systemu i Twoich danych leży po stronie dostawcy chmury obliczeniowej, Microsoft Azure. Jest to druga co do wielkości chmura obliczeniowa na świecie. Microsoft zainwestował już ponad 1 mld dol. w rozwój zabezpieczeń przed cyberzagrożeniami oraz zatrudnia 3,5 tys. ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa.

Na czym polega promocja Prosto do chmury?

Firmy, które zdecydują się na wdrożenie systemu ERP w chmurze otrzymają rabat 50% na roczne licencje:

      1. Microsoft Dynamics 365 Business Central w chmurze,
      2. Office 365 Business Premium – aplikacje takie jak: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Teams i przestrzeń dyskowa na OneDrive,
      3. Power BI Pro – narzędzie, które pozwala na integrację danych z różnych źródeł. Umożliwia sprawne raportowanie oraz ułatwia pracę analityczną.

Promocyjna oferta obejmuje także wdrożenie powyższych usług przez firmę IT.integro, strategicznego Partnera Microsoft w Polsce.

Co mam zrobić, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę na promocyjnych warunkach?

Na stronie www.ProstoDoChmury.pl znajdziesz wszystkie informacje dotyczące promocyjnej oferty. Wypełnij kalkulator ERP, a otrzymasz wstępną wycenę licencji dla Twojej firmy. Promocyjna cena obowiązuje dla maksymalnie 20 użytkowników.

Do kiedy obowiązuje promocja?

Oznacza to, że najpóźniej 22.06.2020 należy przesłać dokument będący podstawą zakupu licencji, czyli podpisaną umowę lub zamówienie. Warto się z nami jak najszybciej skontaktować, ponieważ analizy i ustalenia mogą potrwać nawet kilka tygodni.