Promocja na system ERP w chmurze - Dynamics 365 BC cloud

Przedłużamy promocję na system ERP w chmurze – skorzystaj do końca września

Nowa rzeczywistość, z jaką przyszło nam zmierzyć się w związku z pandemią COVID-19, przyspieszyła proces postępującej na polskim rynku transformacji cyfrowej. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, przedsiębiorstwa potrzebują rozwiązań informatycznych, które wesprą je pod kątem zarządzania, ułatwią dostosowanie do ewoluujących realiów i wspomogą mobilny model pracy – a to wszystko w ramach zmniejszonego nakładu finansowego. Takim rozwiązaniem może okazać się system ERP w chmurze.

Microsoft Dynamics 365 Business Central w modelu on-cloud stanowi odpowiedź na potrzeby nie tylko dużych, ale przede wszystkim małych i średnich firm, bez narażania ich na wysokie koszty inwestycji. Co więcej – uwzględniając obecną trudną sytuację na rynku, IT.integro zdecydowało się przedłużyć promocyjną ofertę na licencje i wdrożenie systemu o dodatkowe 3 miesiące.

Na czym polega system ERP w chmurze?

Tradycyjny model oprogramowania ERP integruje procesy zachodzące w firmie z poziomu jej własnych struktur IT. Model on-cloud oparty został natomiast o możliwości tzw. chmury obliczeniowej, czyli zewnętrznego serwera, gdzie przechowywane są wszystkie dane programowe. To skalowalna usługa, znacznie prostsza do wdrożenia z perspektywy technicznej i wygodna w zakresie dostępności.

O ile systemy ERP w tradycyjnym modelu stanowiły dotychczas komfort dostępny przede wszystkim dla rozbudowanych organizacji, o tyle wersja chmurowa otwiera ich potencjał dla sektora MŚP. Microsoft Dynamics 365 Business Central on-cloud rekomendowany jest dla małych oraz średnich przedsiębiorstw z branży usługowej, budowlanej, handlowej czy przemysłowej.

Zalety systemu ERP w chmurze

1.Niskie koszty. Podstawową korzyścią oprogramowania chmurowego jest brak konieczności inwestowania we własną serwerownię. Rozbudowa lokalnych struktur IT generuje wysokie koszty zarówno na start, jak i później, w związku z potrzebą ich utrzymywania. Technologia chmurowa zdecydowanie zmniejsza niezbędne nakłady finansowe, zapewniając dostęp do systemu już z poziomu tradycyjnych urządzeń połączonych z internetem.

2. Bezpieczeństwo. Instalacja systemu ERP w chmurze – w ramach platformy Microsoft Azure – niesie ze sobą także profity z perspektywy bezpieczeństwa. Ochrona danych przed cyberzagrożeniami, jak również wprowadzanie wszelkich aktualizacji, leży po stronie dostawcy usługi. Microsoft zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, dysponując drugą największą co do wielkości platformą w skali globalnej.

3. Dopasowanie do potrzeb. Oprogramowanie ERP w chmurze to również skalowalność i elastyczność, czyli innymi słowy – kolejny czynnik redukujący koszty. Klient ma kontrolę nad parametrami wydajności i może sam regulować je zgodnie z własnym potrzebami, w dowolnym czasie. Nie płaci za nic z nadwyżką, a pokrywa należności jedynie za dokładną ilość wykorzystanych zasobów.

System ERP w chmurze, a praca zdalna

Oprogramowanie ERP już w samej swojej istocie sprzyja dobrze skoordynowanej współpracy różnych działów, nie bacząc na kwestię lokalizacji. Dane między poszczególnymi sektorami firmy importowane są w czasie rzeczywistym, zapewniając dostęp do ich bieżących aktualizacji wszystkim użytkownikom, niezależnie od miejsca, w którym ci przebywają.

Microsoft Dynamics 365 Business Central współdziała też z dodatkowymi aplikacjami i narzędziami biznesowymi – w tym z Office 365 Business Premium, czyli pakietem dobrze znanych programów, wśród których odnajdziemy takie pozycje jak: Outlook, Word, Excel, PowerPoint czy OneNote, a także komunikator Teams. Użytkownicy mogą również dzielić wspólną przestrzeń dyskową OneDrive.

Prosto do chmury – 50% rabatu

Na czym dokładnie polega trwająca promocja? IT.integro, strategiczny Partner Microsoft w Polsce, proponuje 50-procentowy rabat w ramach rocznej licencji na: system Dynamics 365 Business Central on-cloud, Office 365 Business Premium, a także rozbudowane narzędzie analityczne Power Bi.

Oferta przewidziana jest dla maksymalnie 20 użytkowników, zaś warunkiem skorzystania z niej jest złożenie oficjalnego zamówienia najpóźniej do dnia 30.09.2020. Ze wszystkimi szczegółami można zapoznać się na stronie www.ProstoDoChmury.pl.

Jeżeli wahasz się, czy usługa Microsoft jest na pewno tym, czego potrzebujesz, zachęcamy do zapisu na szczególną formę konsultacji z naszymi ekspertami. W ramach bezpłatnego kontaktu przybliżą Ci oni nie tylko ogólną specyfikę funkcjonalności systemu, ale przygotują również dedykowane demo oprogramowania w chmurze z rozwiązaniami, scenariuszami oraz procesami biznesowymi adekwatnymi do profilu Twojej firmy!