Startuje kolejna edycja programu stażowego Career Starter! - www.IT.integro.pl
19650
post-template-default,single,single-post,postid-19650,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
Career Starter 2018

Startuje kolejna edycja programu stażowego Career Starter!

Ruszyła kolejna edycja programu stażowego firmy IT.integro – Career Starter 2018. Dla studentów będą to dwa miesiące ogromnej dawki cennej wiedzy, nowych doświadczeń i umiejętności, rozwijanych pod czujnym okiem mentorów.

Spośród 670 aplikacji wybraliśmy 16 stażystów –  przyszłych programistów, w tym jedną osobę do działu marketingu, którzy zostaną przydzieleni do każdego z naszych oddziałów – w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.

Career Starter Academy, czyli 21 dni intensywnych szkoleń

Początek stażu to 3 tygodnie szkoleń w ramach Career Starter Academy, które rozpocznie czterodniowa „gra biznesowa”,
w trakcie której stażyści dowiedzą się jak prowadzić przedsiębiorstwo. Uczestnicy poznają procesy biznesowe, funkcjonowanie księgowości, zgłębiając wiedzę dotyczącą wielu istotnych obszarów działalności firmy. Kolejny etap programu stażowego to wprowadzenie do Microsoft Dynamics NAV, w którym adepci poznają kluczowe funkcje systemu klasy ERP. Okres szkoleń zakończą warsztaty z podstaw programowania, które dostarczą wiedzę niezbędną podczas dalszej pracy w zespołach projektowych. Pierwsze zadania będą symulowane – inspirowane rzeczywistymi przypadkami
z codziennej pracy konsultantów, tak aby skutecznie wprowadzić uczestników w metodykę pracy ekspertów.

ShareIT – czyli podziel się dobrem

W trakcie dwóch miesięcy stażu, stażyści zostaną zaangażowani do przeprowadzenia akcji z obszaru CSR – Społecznej Odpowiedzialności Biznesu pod hasłem #akcjaEdukacja w ramach projektu IT.integro shareIT. Jej celem będzie zebranie niezbędnych artykułów szkolnych dla lokalnych domów dziecka. To uczestnicy wybiorą, którą placówkę będą wspierać. Ich zadaniem będzie również zorganizowanie i koordynowanie akcji promocyjnej w swojej siedzibie, stały kontakt
z pracownikami oraz dostarczenie zebranych materiałów potrzebującym.

Zostań w IT.integro na dłużej

Career Starter 2018 – będzie czasem intensywnej nauki i poznawania nowych zagadnień, zarówno pod względem praktycznym, jak i technicznym. Poprzednie edycje udowodniły niejednokrotnie, że będą to wartościowe i przyjazne miesiące dla przyszłych adeptów Microsoft Dynamics NAV.

Zależy nam na obopólnym zrozumieniu – czego oczekujemy od stażystów i czego oni oczekują od nas, to kluczowy element pozytywnej współpracy i sprawnego rozwoju .

Warto wspomnieć, że program został stworzony z myślą o długofalowej współpracy, a okres pierwszych dwóch miesięcy ma służyć łagodnemu wprowadzeniu do grona pracowników IT.integro.

 

 

Artykuł opracowany przez Martę Krześlak, Asystentka w Dziale HR, IT.integro