Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017
13880
post-template-default,single,single-post,postid-13880,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017

Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017

Firma IT.integro otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017 za realizację projektów wdrożeniowych informatycznych systemów wspomagających zarządzanie.

Organizatorem programu jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Partnerem Merytorycznym jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju. Partnerem medialnym programu jest redakcja sekcji Rzeczy o Innowacjach w Pulsie Biznesu oraz Rzeczpospolitej.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to ogólnokrajowe wyróżnienie doceniające innowacyjne projekty, które realizowane są zarówno w ramach programów unijnych, jak i krajowych przez polskie placówki naukowe, instytucje i firmy zajmujące się działalnością badawczo-rozwojową. Organizacje te przez swoje innowacyjne inwestycje oraz rozwiązania, przykładają się do zrównoważonego rozwoju Polski.

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •