LS Central Diamond Partner

Otrzymaliśmy tytuł LS Central Diamond Partner 2020

Spółka IT.integro z przyjemnością ogłasza, iż otrzymała tytuł LS Central Diamond Partner 2020, który jest najwyższym wyróżnieniem partnerów LS Retail, a tym samym znalazła się w gronie najbardziej zaufanych i profesjonalnych firm o najwyższym poziomie sprzedaży, wdrażających rozwiązania dla handlu detalicznego.

IT.integro z nagrodą LS Central Diamond Partner

IT.integro istnieje na polskim rynku od blisko 30 lat. Jest strategicznym partnerem zarówno LS Retail, jak i Microsoft, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem – Dynamics 365 Business Central oraz zaawansowanych rozwiązań dla handlu detalicznego – LS Retail.

– W LS Retail jesteśmy niesamowicie dumni z wyników biznesowych osiągniętych przez naszych partnerów, a jednocześnie jesteśmy zaszczyceni ich konsekwentnym zaangażowaniem w sprzedaż i promocję produktów LS Retail – mówi Sigrun Dora Saevinsdottir, Dyrektor operacyjny w LS Retail – Gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom Nagród Partnerów, a także przesyłamy szczere podziękowania każdemu z nich. Z dumą nadajemy firmie IT.integro tytuł LS Central Diamond Partner za wyjątkową efektywność w ciągu ostatniego roku. Przez lata nasza społeczność wyróżniała się wysokim poziomem współpracy i zaangażowania, które moim zdaniem są wyjątkowe w naszej branży. Nasz kanał jest naszą siłą, a ponieważ nasi partnerzy są dla nas ważni, zawsze jesteśmy gotowi ich wspierać, zarówno w tych trudnych czasach, jak i w okresie prosperity – podsumowuje Saevinsdottir.

O LS Retail

Rozwiązania należące do LS Retail są sprzedawane i wdrażane na całym świecie za pośrednictwem dużej sieci certyfikowanych firm partnerskich, wśród których znajduje się IT.integro. Ekosystem partnerski LS Retail stale się rozwija i obecnie liczy ponad 380 firm w 88 krajach. Aby zostać partnerem LS Retail, firmy muszą spełniać wysokie wymagania i wyróżniać się ponadprzeciętną wiedzą w zakresie produktów dla sektora retail.

Certyfikowani partnerzy to eksperci w obszarze handlu detalicznego i hotelarstwa oraz rozwiązań LS Retail. Znają lokalne wymagania i ustawodawstwo krajów, w których działają.