Jakie oprogramowanie dla sklepów? Nowa strona dla retail!
14436
post-template-default,single,single-post,postid-14436,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
oprogramowanie dla sklepów

Nowa strona internetowa z myślą o sprzedaży detalicznej

Wielu specjalistów zajmujących się strategią i zarządzaniem sprzedażą uważa, że sklepy stacjonarne powoli stają się przeżytkiem. Twierdzą, że handel zaczyna opierać się na sprzedaży internetowej, która zaczyna dominować nad tradycyjnymi formami handlu. Naszym zdaniem nie jest to prawda. Rozwój technologii, nowe trendy i oczekiwania klientów dążą nie do zakończenia epoki sprzedaży tradycyjnej, a raczej do jej ścisłej integracji ze sprzedażą internetową czy kanałami społecznościowym.

Znaczenie nowych technologii

Branża retail jest szczególnie podatna na nowe tendencje klientów. Zmiana ich zachowań zakupowych oraz oczekiwań powoduje, że firmy chcąc sprostać nowym wyzwaniom, muszą wykorzystywać nowoczesne rozwiązania i korzystać z nowych technologii.

Firmy, które chcą utrzymać zdobytą pozycję rynkową, muszą podążać za oczekiwaniami swoich klientów, takimi jak sprzedaż wielokanałowa, aplikacje mobilne, wyszukiwanie produktów online, informacje o dostępności w określonych lokalizacjach, spójne wrażenia zakupowe, karty lojalnościowe, obecność w social media.

Nowe źródło wiedzy dla handlu, gastronomii, stacji paliw

Strona internetowa www.systemRETAIL.pl to kompletne źródło wiedzy na temat nowych trendów panujących na rynku i oczekiwań konsumentów. Wskazuje zarówno tendencje zakupowe jak i rozwiązania, które pozwalają efektywnie zarządzać sprzedażą i usługami, integrując sprzedaż produktów oraz usług z różnych punktów z centralą.

Czytelnik ma możliwość zapoznania się z najnowszym oprogramowaniem dla retail, możliwościami jakie oferują jego producenci. A jest ich naprawdę dużo. Na stronie poświęconej branży detalicznej można pobrać e-booki, na temat zarządzania sprzedażą detaliczną, narzędzi analitycznych w retail, wyboru oprogramowania i wiele innych.

Oprogramowanie dla sklepów

Obecnie konsumenci działają w świecie mobilnych i cyfrowych technologii. Źródłem wiedzy staje się internet oraz social media. Zmieniają się standardy dokonywanych zakupów, zwyczaje konsumentów, a tym samym ewolucji ulega cała branża retail. Zakupy na tych samych warunkach cenowych w sklepach internetowych oraz stacjonarnych stały się codziennością. Współczesny odbiorca oczekuje więcej. Wymaga jednakowych doświadczeń zakupowych niezależnie od miejsca i czasu w których dokonuje zakupów, które jest w stanie zapewnić nowoczesny system dla sklepów detalicznych LS Nav.

Oprogramowanie dla stacji paliw

Właściciele stacji benzynowych stawiają czoła szeregu operacji, które zachodzą w obrębie stacji. Zapewniają klientom nie tylko możliwość napełnienie baku, ale także zakupy w sklepie spożywczym i usługi restauracyjnej. Złożoność obszarów działań jest cechą charakterystyczną stacji paliw. Zarządzanie stacją paliw wiąże się z obsługą różnych struktur cenowych w zależności od typu paliw czy regionów geograficznych, ograniczaniem liczby zapasów, dbaniem o bezpieczeństwo, kompleksową obsługą restauracji i menu oraz integracją systemów POS z dystrybutorami paliw. Na stronie zaprezentowano możliwości oprogramowania stworzonego z myślą o stacjach benzynowych – LS Nav Forecourt.

Oprogramowanie dla aptek

Aby podnieść swoją konkurencyjność, właściciele aptek muszą zadbać o uzyskanie pełnego wglądu w działania firmy oraz zarządzać zapasami we wszystkich aptekach z siedziby głównej. Powinni także w swoich codziennych działaniach realizować akcje promocyjne, które pozwolą podnieść liczbę lojalnych klientów. Rozwiązaniem, które pozwoli usprawnić procesy w każdym obszarze sieci aptek jest LS Nav Pharmacy.

Oprogramowanie dla gastronomii

W obliczu wzrostu cen żywności oraz zmieniających się potrzeb klientów, jeśli restauracja chce odnieść sukces musi obniżyć koszty operacyjne oraz wprowadzić innowacyjne rozwiązania by zaspokoić oczekiwania gości. A ci coraz częściej chcą korzystać z telefonów komórkowych przy zamawianiu i płatności za posiłki. By nie pozostać za konkurencją, restauratorzy muszą stać się elastyczni i wykorzystywać w codziennej pracy technologie mobilne. Oprogramowanie LS Nav Hospitality pozwala usprawnić obsługę klientów i zamówień, a tym samym podnieść liczbę zadowolonych, lojalnych gości.

Oprogramowanie dla retail zintegrowane z systemem ERP

Rozwiązania zaprezentowane na stronie internetowej są w pełni zintegrowane z systemem ERPMicrosoft Dynamics NAV. Dzięki temu dają znacznie więcej możliwości. Pozwalają na sprawne i efektywne zarządzanie w każdym obszarze firmy.

Więcej na www.systemRETAIL.pl

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •