Dynamics Business Forum on-line

Nadchodzi kolejna edycja Dynamics Business Forum – tym razem w wersji online!

AKTUALIZACJA:

Już w kwietniu 2024 kolejna edycja Dynamics Business Forum!

Będziemy w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Do udziału zapraszamy przedsiębiorców, menadżerów i liderów biznesu z różnych branż. Opowiemy o najnowszych możliwościach systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz o systemie CRM od Microsoft, a także nowych możliwościach, jakie daje nam Copilot – narzędzie sztucznej inteligencji.

Zarejestruj się na Dynamics Business Forum i zarządzaj innowacją!

zaproszenie na konferencję dla biznesu Dynamics Business Forum 2024

 

IT.integro ma przyjemność zaprosić przedstawicieli biznesu rozmaitych branż na zbliżającą się e-konferencję Dynamics Business Forum on-line, która stanowić będzie naturalną kontynuację cyklicznego wydarzenia dla przedsiębiorców. Tegoroczna edycja odbędzie się jednak w nowej, wirtualnej formule. Zaplanowane zostały dwa terminy spotkań do wyboru – 14 oraz 27 października 2020.

Do wzięcia udziału zachęcamy firmy, które w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości chcą budować swoją przyszłość w oparciu o aktualną wiedzę na temat trendów, innowacji i technologii rynku ERP. Warto zarejestrować się już dziś na stronie https://www.dynamicsbusinessforum.pl/.

Inteligentne technologie w procesie budowania odporności firmy

Rok 2020 wpłynął znacząco na przyspieszenie cyfrowej transformacji i konieczność dostosowania dotychczasowych modeli biznesowych do cyfrowego świata. Pandemia COVID-19 wywarła znaczący wpływ na przedsiębiorstwa zarówno w skali rodzimej, jak i globalnej, wielu z nas dopiero teraz uświadamiając kruchość gospodarki.

Odpowiedzią na zmianę realiów biznesowych stało się wzmocnienie – i tak postępujących dotychczas – technologicznych trendów, które dla większości branż stanowią możliwość ochrony przed negatywnymi skutkami problemów gospodarczych. W czasie Dynamics Business Forum on-line uczestnicy przekonają się, dlaczego warto budować zintegrowane środowisko pracy oparte na takich innowacjach i trendach, jak: Business Inteligence, OCR, Internet Rzeczy, Przemysł 4.0, chmura obliczeniowa, uczenie maszynowe czy sztuczna inteligencja – integralnych elementach rynku ERP.

Co przewiduje konferencja?

Dynamics Business Forum on-line to 9 prelekcji opracowanych zgodnie z aktualnymi, praktycznymi obszarami tematycznymi. Prelegenci podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat kierunku rozwoju światowych trendów inteligentnej technologii, a także wskażą ich konkretne zastosowania w zintegrowanym środowisku One Microsoft oraz nowościach poszczególnych modułów systemu ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Szczegółowo omówione zostaną funkcjonalności dedykowane obszarom księgowości, kadr i płac, controllingu, zarządzania projektami oraz produkcji. Zaprezentujemy przedsiębiorcom specyfikę działania nowości Dynamics 365 Business Central wraz z jego dodatkowymi rozszerzeniami i rozwiązaniami, takimi jak Polska Funkcjonalność czy HR & Payroll Manager. Uczestnicy poznają konkretne narzędzia analityki biznesowej środowiska Microsoft. W czasie e-konferencji skupimy się również na rozwiązaniach dedykowanych zarządzaniu projektami i danymi w obrębie firm wielooddziałowych. Dokładnie omówimy także wykorzystanie chmury obliczeniowej w systemie ERP, która to obecnie stanowi jeden z najbardziej powszechnych trendów rozwoju firm.

Wirtualna formuła konferencji wzbogacona została ponadto o wirtualne pokoje, w których po zakończeniu wszystkich wystąpień, przedsiębiorcy będą mogli spotkać się z ekspertami wybranej tematyki prelekcji. Będzie to doskonała okazja do przeprowadzenia otwartej dyskusji oraz zadania dodatkowych pytań w ramach szczególnie interesującego nas obszaru.

Zapoznaj się z pełną agendą spotkania: https://www.dynamicsbusinessforum.pl/

Dynamics Business Forum on-line

Aktualna edycja wydarzenia to kolejna już część cyklu spotkań dla biznesu organizowanych od 2016 roku. Ostatnie odsłony – Dynamics Business Forum on tour oraz Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 – zrealizowane zostały ze szczególnym sukcesem, notując łącznie blisko 750 zgłoszeń. IT.integro spotkało się wówczas z przedstawicielami lokalnych firm rozmaitych branż oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, odwiedzając największe polskie miasta w ramach aż 17 konferencji.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, postaramy się wskazać uczestnikom konkretne, najlepsze i aktualne rozwiązania technologiczne, które pozwolą im stabilnie funkcjonować w erze cyfrowej transformacji.

Rejestracja

Do bezpłatnego udziału w jednym z dwóch dostępnych terminów zapraszamy przedstawicieli firm. Zapisz się już dzisiaj poprzez formularz na stronie https://www.dynamicsbusinessforum.pl/ i nie przegap wolnego miejsca!

W ramach zgłoszeń zachęcamy także do skorzystania z możliwości dyskusji w wirtualnym pokoju bądź umówienia się na indywidualne konsultacje z ekspertem ERP.

Wśród patronów medialnych tegorocznej edycji znaleźli się: wp.pl, money.pl, portalprzemyslowy.pl, erp-view.pl, magazynit.pl, erp24.pl, ceo.com.pl, logistyczny.com oraz czasopisma Top Logistyk, Kaizen, Magazynowanie i Dystrybucja.