Diamenty Forbesa 2019

Kolejny raz zostaliśmy laureatem nagrody Diament Forbesa 2019

IT.integro otrzymała tytuł Diament Forbesa 2019. To już kolejny raz nasza firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów miesięcznika Forbes.

Diamenty Forbesa 2019

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu Diamenty Forbesa 2019 zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015–2017, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firmy z grona Diamentów Forbesa zostały podzielone na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie według poziomu przychodów: 5–50 mln złotych, 50–250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystych regionalnych Gal Diamentów – spotkań redakcji z właścicielami i prezesami firm z czołówki zestawienia. Spotkania, podczas których będzie okazja do wymiany doświadczeń, odbędą się w największych miastach Polski od marca do czerwca 2019 roku.

Bardzo nas cieszy, że kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów Diamentów Forbesa. Jest to dla nas świadectwem skuteczności realizowanych działań, a jednocześnie wyróżnienie potwierdza naszą wiarygodność wśród Klientów i Partnerów.