Diamenty Forbes 2021

IT.integro z wyróżnieniem w rankingu Diamenty Forbesa 2021

Prężna dynamika rozwoju zaowocowała w tym roku kolejnymi wyróżnieniami dla spółki IT.integro. Firma znalazła się w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa. Niedawno mieliśmy okazję pisać już o tytule Gazeli Biznesu 2020.

Diamenty Forbesa 2021

Plebiscyt, w którym mieliśmy przyjemność zostać nagrodzeni, wyłania spośród polskich przedsiębiorstw spółki cieszące się uznaniem na arenie biznesowej oraz dynamiką wzrostu z obiecującymi perspektywami. Diamenty Forbesa to coroczny ranking opracowywany przez miesięcznik Forbes we współpracy z Bisnode Polska, wykorzystujący szwajcarską metodę wyceny wartości organizacji. Pod uwagę brane są m.in. wyniki finansowe z trzech lat (a więc obecnie z okresu 2015-2019), wiarygodność oraz historia płatnicza, wartość majątku oraz zgoda działalności firmy z prawem. Ranking dzieli dodatkowo laureatów na kategorie wg poziomu przychodów oraz województw. Jak zauważają sami organizatorzy, tegoroczne wyróżnienie zyskuje szczególnie na znaczeniu, patrząc z perspektywy bezprecedensowych wydarzeń ostatnich miesięcy, które postawiły bardzo wiele firm w obliczu nowych wyzwań.

Więcej na temat tegorocznego rankingu można wyczytać ze specjalnego raportu dołączonego do numeru 02/2021 magazynu Forbes!