Nagroda COSMO CONSULT dla IT.integro

IT.integro z wyróżnieniem Close Partner od COSMO CONSULT

COSMO CONSULT, jeden z najbardziej znaczących partnerów Microsoft Dynamics 365 na świecie, uhonorował IT.integro nagrodą za bliskie partnerstwo. Bardzo cieszymy się z wyróżnienia i docenienia naszych starań w partnerskiej współpracy.

Zależy nam na ścisłej współpracy z partnerami Business Central

Od wielu lat IT.integro buduje relacje z partnerami Microsoft z całego świata, aby dostarczać najlepsze rozwiązania biznesowe. W świecie Dynamics 365 nie da się odnieść sukcesu bez tej współpracy i wzajemnego wsparcia. Jednym z naszych partnerów jest COSMO CONSULT. To jeden z największych partnerów Microsoft Dynamics na świecie, liczący ponad 1400 ekspertów w 49 lokalizacjach. To dla nas duży zaszczyt otrzymać COSMO Award: Close Partner.

Świętujemy wyjątkową współpracę z COSMO CONSULT

To pierwszy raz, kiedy COSMO CONSULT przyznaje nagrody swoim partnerom. Tym bardziej cieszymy się, że IT.integro znalazło się w tym gronie. Wyróżnienie to było oparte o kilka kluczowych czynników. Docenione zostało przede wszystkim trwałe partnerstwo – wieloletnia współpraca, która utrzymała się dzięki zaangażowaniu w osiąganie wspólnych celów.

Docenienie stałości współpracy świadczy o niezawodnym partnerstwie i nieustannej pracy zespołowej. Wyróżnienie obejmowało także integrację wielu modułów COSMO CONSULT w naszym portfolio i proaktywność we wdrażaniu rozwiązań, zachowując przyszłościowe podejście.

Wręczenie nagrody odbyło się podczas Directions EMEA 2023, największej konferencji dla partnerów Microsoft Dynamics 365 Business Central. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i do usłyszenia!

Wręczenie nagrody od COSMO CONSULT dla IT.integro

Let’s innovate together!

Zapraszamy na naszą stronę internetową, dedykowaną współpracy z partnerami. Zapewniamy dostęp do materiałów na temat naszych produktów, a także współpracy z naszą siecią partnerską. Sprawdź nasz portal dla partnerów Business CentralKonferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X