XXIII edycja konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play

IT.integro z tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”

IT.integro otrzymało tytuł oraz certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play” w ramach XXIII edycji ogólnopolskiego programu dla firm, którego celem jest propagowanie etycznych zachowań w biznesie. Z dumą możemy poinformować również o dodatkowym wyróżnieniu dla Debiutanta.

Tytuł i certyfikat Fair Play

Za organizację programu Przedsiębiorstwo Fair Play odpowiada Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Akcja afiliowana jest przy Krajowej Izbie Gospodarczej, już od ponad 22 lat zrzeszając entuzjastów uczciwych zasad w biznesie. Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 200 firm, spośród których tytuł, certyfikat oraz dodatkowe wyróżnienia otrzymały przedsiębiorstwa kierujące się etycznymi praktykami w takich obszarach, jak relacje z klientami i dostawcami, podejście do pracowników, współpraca z państwowymi jednostkami organizacyjnymi czy zaangażowanie w życie lokalnych społeczności.

W drodze szczegółowej weryfikacji organizacji firmy, IT.integro przyznano tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020. Uzyskany w ten sposób Certyfikat Jakości Biznesu to znacząca gratyfikacja, która utwierdza w przekonaniu o słuszności rozwoju biznesu w duchu zasad fair play, dzięki którym możliwe jest stworzenie miejsca przyjaznego dla pracowników i godnego zaufania dla klientów.

Wyjątkowa Gala Finałowa

Wyniki programu zostały oficjalnie ogłoszone w piątek 27 listopada podczas gali wręczenia nagród. Podobnie jak większość tegorocznych wydarzeń, ze względu na okoliczności pandemii, uroczystość musiała odbyć się w formie wirtualnej – niestety bez bezpośredniego udziału uczestników, za to z udziałem kluczowych osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia, w tym m.in. Panią Prezes Zarządu „Przedsiębiorstwa Fair Play” oraz Prezesem Krajowej Izby Gospodarczej. W trakcie gali wspomniano nie tylko firmy, które mogą poszczycić się przyznanym Certyfikatem Jakości, ale również dodatkowo wyróżnionych Laureatów, wśród których również mieliśmy przyjemność się znaleźć, otrzymując tytuł Debiutu Fair Play.

„Firma nagrodę otrzymała za umiejętne łączenie dynamicznego, międzynarodowego rozwoju z wyjątkową dbałością o bardzo dobre warunki pracy pracowników i inwestycje w młode pokolenie, m.in. poprzez bliską współpracę z uczelniami wyższymi Poznania” – podsumował wyróżnienie prowadzący gali, Jacek Kurowski. Jest nam niezmiernie miło i głęboko wierzymy w to, że uda nam się dalej rozwijać w zgodzie dobrymi praktykami biznesu, zapewniając jak najwyższą jakość usług w ramach wdrażania systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central.