IT.integro

IT.integro wystawcą na X Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka

W dniach 8-9 października w hotelu Polonia w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym – X Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka.

Jubileuszowa edycja będzie koncentrowała się na 5 głównych tematach: Strategia, Innowacje, Planowanie, Obsługa oraz Zarządzanie. Ponadto po raz pierwszy Forum zostanie oparte na nowej formule – Akademii Menedżera Logistyki. Ten specjalny trening adresowany do menedżerów logistyki, ma na celu ukazanie nowych rozwiązań logistycznych w ich codziennej pracy.

Jednym z prelegentów tegorocznego Forum będzie pracownik IT.integro Bartosz Szczęch, Kierownik Projektów Microsoft Dynamics, który wypowie się na temat wyzwań polskich firm w sektorze logistycznym na przykładzie wdrożeń systemu ERP Microsoft Dynamics NAV.  Serdecznie zapraszamy także do stanowiska wystawowego IT.integro. Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych rozwiązań.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się jak efektywnie zarządzać łańcuchem dostaw w dynamicznej organizacji.Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X