microsoft dynamics nav

IT.integro wśród 1000 uczestników konferencji Directions EMEA w Poznaniu

Międzynarodowe spotkanie społeczności Microsoft Dynamics NAV, które odbędzie się w dniach 8-10 października w Poznaniu to największe wydarzenie w historii tej imprezy. Na konferencji pojawią się przedstawiciele z ponad 300 firm z 51 krajów, w tym ponad 40 konsultantów ERP i pracowników IT.integro oraz firmy działające w ramach utworzonej przez IT.integro sieci partnerów Master VAR. Poprzednie edycje konferencji Directions EMEA były organizowane w europejskich stolicach takich jak Paryż, Praga, Berlin, Rzym, Praga i Wiedeń. Tegoroczne wydarzenie zostało objęte Patronatem Prezydenta Miasta Poznania, Pana Ryszarda Grobelnego.

„Każda edycja konferencji to oprócz okazji zdobycia wiedzy o najnowszych rozwiązaniach technologicznych, szansa nawiązania współpracy z międzynarodowymi dostawcami rozwiązań wertykalnych, a tym sam zwiększenia portfolio produktów oferowanych jako rozszerzenia funkcjonalne Microsoft Dynamics NAV dla różnych branż”mówi pomysłodawca konferencji w Poznaniu, Piotr Śledź, Prezes IT.integro i Event Manager Directions EMEA.

W tym roku wiele wykładów i warsztatów zostanie poświęconych najnowszej wersji Microsoft Dynamics NAV, integracji innowacyjnych usług opartych na chmurze takich jak Office 365 z oprogramowaniem Microsoft Dynamics NAV, a także platformie Windows Azure.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.directionsemea.com/