IT.integro w nowych lokalizacjach

IT.integro w nowych lokalizacjach!

W ostatnich miesiącach w IT.integro zaszły spore zmiany. W związku z tym, że nasza firma intensywnie rozbudowuje swoje szeregi o nowych specjalistów, zaistniała chęć i potrzeba zainwestowania również w kolejne lokalizacje! Od teraz nasze zespoły pracują z biur pod nowymi adresami w Warszawie i Poznaniu.

Plac Konesera w Warszawie i poznański Marcelin – tu nas spotkacie

Dotychczas IT.integro działało z 5 biur – siedziby w stolicy Wielkopolski oraz 4 oddziałów w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Od niedawna gościmy też w nowoczesnym kompleksie biurowym na zielonym, poznańskim Marcelinie.

Z kolei z poprzedniego warszawskiego biura na ul. Sokołowskiej przenieśliśmy się na drugi brzeg Wisły – do Centrum Praskiego Koneser. Czyli pięknego, odrestaurowanego kompleksu w neogotyckim stylu z historią sięgającą XIX wieku, gdy to w jego miejscu działała Warszawska Wytwórnia Wódek, a w kolejnych latach, w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki – Mennica Państwowa. Obecnie do kompleksu nie przynależą jedynie biura, a również obiekty kulturalno-rozrywkowe: liczne sklepy, restauracje i bary oraz muzea i galerie sztuki.

„W IT.integro sukcesywnie dążymy do tego, żeby stawać się coraz bardziej globalną firmą. Już teraz możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi w blisko 60 krajach i sprzedażą aplikacji w wielu innych. A oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze zespoły projektowe oraz  produktowe i  nasi specjaliści, których w ostatnim czasie intensywnie przybywa. A przed nami wciąż kolejne rekrutacje. Sądzę, że w perspektywie 3 lat, rozbudujemy swój zespół do ok. 300 osób. Nowe przestrzenie, w których od niedawna mamy okazję pracować w Warszawie i Poznaniu, to dla naszej firmy kolejny krok w rozwoju. A dla samych specjalistów IT.integro większy komfort codziennej pracy w ergonomicznym środowisku” – mówi Piotr Śledź, Prezes Zarządu IT.integro.

„W warszawskiej lokalizacji utworzyliśmy w ostatnich miesiącach 4 nowe zespoły. To dla nas niezwykle ważne, aby rekrutować kolejne talenty IT m.in. dlatego, że intensywnie koncentrujemy się na rozwoju naszych chmurowych aplikacji biznesowych ” – dodaje.

Sukces kampanii rekrutacyjnej „Jestem programist(k)ą ERP”

W okresie od kwietnia do lipca tego roku intensywnie realizowaliśmy działania rekrutacyjne za sprawą ogólnopolskiej kampanii „Jestem programist(k)ą ERP”. To m.in. dzięki niej przywitaliśmy w ostatnim czasie nowe twarze na naszym pokładzie! A kolejne rekrutacje wciąż przed nami. Więcej o przebiegu kampanii przeczytacie w artykule „Kampania rekrutacyjna „Jestem programist(k)ą ERP” zakończyła się sukcesem!”.