Lider ERP

IT.integro w gronie Liderów ERP 2018 Gazety Finansowej

W marcu, Gazeta Finansowa opracowała raport Liderzy ERP, w którym firma IT.integro znalazła się w gronie najlepszych integratorów w Polsce, a wdrażany przez nią system – Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) pojawił się w zestawieniu najciekawszych rozwiązań ERP dostępnych na rynku.

Dynamics 365 Business Central wśród najlepszych systemów ERP według Gazety Finansowej

Raport Liderzy ERP jest zestawieniem najlepszych systemów ERP, zdaniem Gazety Finansowej, dostępnych na polskim rynku. W tym roku, wśród wyróżnionych rozwiązań znalazł się system Dynamics 365 Business Central.

Microsoft Dynamics 365 Business Central to nowoczesny i kompleksowy system ERP podnoszący efektywność zarządzania wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, począwszy od finansów, sprzedaży, zakupów, obsługi klienta, aż po serwis i produkcję. Jest w pełni intuicyjny, prosty w obsłudze i szybki we wdrożeniu.

Dynamics 365 Business Central jako nowoczesna platforma biznesowa oferuje szerokie możliwości skalowania i rozszerzania funkcjonalności o nowe moduły i aplikacje, ułatwiając jej dostosowanie do specyficznych wymagań branżowych, bez konieczności ingerencji w kod źródłowy. Korzystając z szerokiego wachlarza dodatków i aplikacji dostępnych w Microsoft AppSource, rozwiązanie można rozbudowywać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

System oferuje nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika, spójne środowisko pracy, wbudowane narzędzia do analityki biznesowej i obsługi przepływów pracy, a także szerokie możliwości integracji.

IT.integro w gronie Liderów

Wyróżnienie, jakie otrzymała spółka IT.integro, jest kolejnym w 2019 roku, po Gazelach Biznesu i Diamentach Forbesa. Są one potwierdzeniem jakości i zaangażowania, jakie firma oferuje swoim klientom.