IT.integro

IT.integro uczestnikiem Światowej Konferencji Partnerów Microsoft WPC 2013 w Houston!

W dniach 7-11.07.2013 r., w Houston, odbywa się jedna z kluczowych konferencji dedykowanych partnerom firmy Microsoft. W tym roku hasłem przewodnim spotkania jest „Accelerating growth. Together” (Przyśpieszamy rozwój. Razem). Konferencja WPC 2013 to nie tylko okazja do podsumowania wyjątkowych osiągnięć partnerów, ale także zapoznanie uczestników z aktualnymi trendami w branży informatycznej, które dają możliwość rozwoju i wpływają na strategię firmy. Głównymi zagadnieniami poruszanymi na światowej konferencji są: Big Data, mobilność, biznesowe narzędzia społecznościowe oraz rozwiązania w chmurze.

Dla IT.integro jest to niezwykle istotne wydarzenie, ze względu na rozwój systemów Microsoft Dynamics ERP, umocnienie pozycji AX w dużych firmach oraz coraz większa popularność rozwiązań Dynamics NAV dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jednocześnie z okazji  pojawienia się polskiej edycji produktu Microsoft Dynamics NAV 2013, bardzo ciekawe okazały się informacje o nowych aktualizacjach do wersji FP1, które dają możliwość pracy systemu w oparciu o Windows Azure.

Dzięki corocznej obecności na tej prestiżowej konferencji umacniamy swoja pozycję na rynku międzynarodowym i przyczyniamy się do rozwoju systemu ERP Microsoft Dynamics NAV.