IT.integro w Programie Przedsiębiorstwo Fair Play

IT.integro uczestniczy w Programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020

Spółka IT.integro zdecydowała się na udział w XXIII edycji Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” – akcji zrzeszającej entuzjastów dobrych praktyk i uczciwych zasad w biznesie.

O Fair Play

Ogólnopolski program jest organizowany przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Angażuje przy tym również wiele instytucji z lokalnych kręgów biznesu na terenie całego kraju. Ideą wydarzenia – już od ponad 22 lat – pozostaje szerzenie uznania wobec etycznych zachowań organizacji, zarówno w obrębie jej wewnętrznych struktur, jak również w stosunku do środowiska na zewnątrz. Celem akcji jest m.in. propagowanie pozytywnych relacji z klientami i lokalną społecznością oraz szacunku do naturalnego środowiska.

W drodze konkursu, profesjonalnej ocenie zostaje poddanych wiele obszarów funkcjonowania firm z zakresu ich wewnętrznej polityki, administracji czy HR’u, zaś uczestnicy grający „fair play” mogą liczyć na nagrody w rozmaitych kategoriach – w tym Nagrody Główne w formie Statuetek czy wyróżnienia dla debiutantów, a więc grona, do którego IT.integro należy w tym roku.

IT.integro w programie

IT.integro od blisko 30 lat funkcjonuje na polskim rynku, nieustannie rozwijając się w zgodzie z zasadami fair play. Pozostaje w dobrych kontaktach z partnerami i realizuje swoje cele, wdrażając wysokiej klasy rozwiązania informatyczne i gwarantując wiedzę oraz doświadczenie w procesie edukacji przedsiębiorstw z zakresu nowoczesnych technologii. Kodeks etyczny stanowi dla firmy jeden z niezbędnych wyznaczników działań, dlatego mamy nadzieję, że Certyfikat Jakości Biznesu dołączy niedługo do dotychczasowej listy wyróżnień, które z dumą otrzymaliśmy. Trzymajcie kciuki!