IT.integro na konkursie PIEC 2015

IT.integro jest jednym z fundatorów nagród  II edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Młodzieżowych Zespołów Rockowych – PIEC 2015. Głównym celem wydarzenia jest aktywna promocja młodzieżowej twórczości, wymiana doświadczeń, poglądów oraz pomysłów. Konkurs jest także doskonałym miejscem spotkań utalentowanych młodych ludzi z całej Polski.

Głównymi organizatorami Przeglądu jest Urząd Miasta Luboń, Ośrodek Kultury w Luboniu oraz LOSiR.

Wydarzenie odbędzie się już 14 listopada 2015 roku, o godzinie 11.00 w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wśród zgłoszonych zespołów młodzieżowych jury wyłoniło 10 najlepszych, wśród których znalazły się  Mismatched (Poznań), The Grey (Poznań), Not Today (Poznań), Chloroform (Poznań), Ghosts in your head (Poznań), Cygański Wiatr (Turek), Antygrawitacja (Luboń), Darkveil (Turek), Baby Blue Eyes (Warszawa), Klin (Wrocław) i Victine (Warszawa).

IT.integro

Przesłuchania zespołów rozpoczynają się już o godzinie 11.00, a rozstrzygnięcie konkursu PIEC 2015 oraz koncert laureatów planowany jest na godzinę 17.00.

IT.integro cieszy się z możliwości wsparcia wydarzenia. Przeglądy kapel muzycznych są miejscem inspirującym i motywującym do działań. Tym bardziej cieszymy się, że możemy uczestniczyć i promować rozwój młodych, ambitnych ludzi.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!