Nagroda Przedsiębiorstwo Fair Play 2023 dla IT.integro

Po raz kolejny IT.integro otrzymało wyróżnienie Przedsiębiorstwo Fair Play 2023

IT.integro ponownie zostało nagrodzone w programie Przedsiębiorstw Fair Play i otrzymało tytuł oraz Złoty Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play 2023. Ten tytuł jest przyznawany firmom wyróżniającym się wysoką dbałością o przestrzeganie zasad etyki w swojej działalności.

Co to znaczy Przedsiębiorstwo Fair Play?

Celem programu Przedsiębiorstwo Fair Play jest weryfikacja przedsiębiorstw pod względem zaufania, kultury działalności i przestrzegania zasad etyki w działalności biznesowej. W programie mogą wziąć udział firmy gotowe na udostępnienie informacji na temat swojej działalności oraz przejście audytu, mającego na celu weryfikację organizacji, a także sondażu wśród klientów czy dostawców. Na podstawie zebranych informacji decyzję o przyznaniu certyfikatu podejmują przedstawiciele Kapituły Programu Przedsiębiorstwo Fair Play, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Fundacji Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

IT.integro przeszło wszystkie etapy oceny i weryfikacji pozytywnie, otrzymując tytuł i Złoty Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play 2023. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i cieszymy się, że zostaliśmy docenieni jako uczciwy i etyczny podmiot na rynku gospodarczym.

Przedsiębiorstwo Fair Play

O programie Przedsiębiorstwo Fair Play

Program Przedsiębiorstwo Fair Play sięga swoją historią do 1997 roku, mając na celu promocję kultury przedsiębiorczości i skupiając się przede wszystkim na małych i średnich przedsiębiorstwach. Przedsiębiorstwo Fair Play 2023 to już XXVI edycja, a wartości tej działalności się nie zmieniły. Nadal jest ona skupiona na promocji etyki i wspieraniu rozwoju firm poprzez działanie zgodne z prawem.

Program jest organizowany przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajową Izbę Gospodarczą. Poprzez Patronat wspiera go m.in. Ministerstwo Rozwoju i technologii, Ministerstwo Funduszy i Polityki regionalnej, Rzecznik Praw Obywatelskich.

IT.integro po raz pierwszy otrzymało to wyróżnienie w 2020 roku jako Debiut Fair Play 2020.